Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.6.2021 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:12 Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:32:22 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 195 2. 195
3. 00:33:52 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 190 1. 200
4. 00:34:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 185 2. 195
5. 00:34:12 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 180 1. 200
6. 00:35:20 Rendl Josef 1976 tj packa praha 176 3. 190
7. 00:35:33 Burian Tomáš 1998 Višňová 172 3. 190
8. 00:35:45 Miler Tomáš 1991 AC Sparta Praha 168 4. 185
9. 00:36:01 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 164 5. 180
10. 00:36:16 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 160 4. 185
11. 00:36:32 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 156 5. 180
12. 00:36:50 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 152 6. 176
13. 00:36:54 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 6. 176
14. 00:36:58 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 7. 172
15. 00:37:54 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 140 2. 195
16. 00:38:52 Novák Lukáš 1982 AC SAKÉ Kateřinky 137 8. 168
17. 00:39:04 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 3. 190
18. 00:39:11 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 131 9. 164
19. 00:39:29 Raboch Ivan 1966 Žebrák 128 4. 185
20. 00:41:37 Pavlík Martin 1978 Krnov 125 7. 172
21. 00:41:50 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 122 5. 180
22. 00:41:51 Flachs Michal 1987 Podlesí 119 10. 160
23. 00:42:12 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 116 8. 168
24. 00:42:29 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 113 11. 156
25. 00:42:35 Vitásek Josef 1958 Buková 110 1. 200
26. 00:42:43 Turek Jiří 1962 Chaloupky 108 6. 176
27. 00:43:02 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 106 9. 164
28. 00:43:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 104 7. 172
29. 00:43:12 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 10. 160
30. 00:43:16 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 100 11. 156
31. 00:43:40 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 98 8. 168
32. 00:43:56 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 96 9. 164
33. 00:44:04 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 94 12. 152
34. 00:44:04 Fortelka Jiří 1982 Příbram 92 12. 152
35. 00:44:20 Vajs Karel 1992 90 13. 148
36. 00:44:31 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 88 2. 195
37. 00:45:05 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 86 13. 148
38. 00:45:10 Prokop Jan 2000 TJ Lokomotiva Černín 84 14. 144
39. 00:45:17 Kašpar Michal 1990 Černín 82 15. 140
40. 00:45:26 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 80 14. 144
41. 00:46:22 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 78 15. 140
42. 00:46:59 Mařík Michal 1975 Praha 10 76 16. 137
43. 00:47:12 Koubík Jan 1976 Bike Hero 74 17. 134
44. 00:49:00 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 72 10. 160
45. 00:49:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 3. 190
46. 00:49:30 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 68 11. 156
47. 00:50:03 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 66 12. 152
48. 00:51:14 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 64 1. 200
49. 00:52:54 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 2. 195
50. 00:55:26 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 60 3. 190
51. 00:56:48 Bureš Michal 1987 58 16. 137
52. 01:06:27 Leitner Josef 1969 Příbram 56 13. 148
53. 01:35:53 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 54 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, celkově, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: