Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.6.2021 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:00 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:34:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:35:05 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 2. 195
4. 00:35:23 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:37:43 Stibalová Petra 1976 Broumy 180 2. 195
6. 00:37:57 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 176 2. 195
7. 00:38:55 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 172 3. 190
8. 00:39:00 Loužecká Tereza 1990 168 3. 190
9. 00:39:47 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 3. 190
10. 00:39:54 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 160 4. 185
11. 00:39:54 Jandurová Iva 1985 za sebe 156 4. 185
12. 00:40:20 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 152 4. 185
13. 00:40:21 Hacaperková Eva 1986 Příbram 148 5. 180
14. 00:40:46 Čebišová Petra 1997 Příbram 144 5. 180
15. 00:41:10 Mildorfová Julia 1982 140 6. 176
16. 00:42:21 Růžičková Jana 1969 Černín 137 5. 180
17. 00:42:31 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 134 7. 172
18. 00:42:39 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 6. 176
19. 00:43:44 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 128 6. 176
20. 00:44:18 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 1. 200
21. 00:44:23 Pertlová Martina 1969 U šmídů Team Černín 122 7. 172
22. 00:44:35 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 119 8. 168
23. 00:44:59 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 116 8. 168
24. 00:45:05 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 113 9. 164
25. 00:45:35 Kárová Iveta 1977 Maratonci 110 9. 164
26. 00:46:18 Kantorová Barbora 2001 108 7. 172
27. 00:47:26 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 106 2. 195
28. 00:48:32 Měšťanová Michaela 1990 Drozdov 104 8. 168
29. 00:48:42 Krulišová Marta 1983 Praha 102 10. 160
30. 00:48:45 Hajerová Soňa 1985 Cerhovice 100 11. 156
31. 00:48:51 Nováková Lenka 1975 98 10. 160
32. 00:49:19 Jumarová Denisa 1983 Odolena Voda 96 12. 152
33. 00:51:31 Zahrádecká Lucie 1987 Raková 94 9. 164
205. 00:28:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 0 1. 200
206. 00:33:18 Barcelová Helena 1953 Praha 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské závody, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: