Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.6.2021 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:00 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 200 1. 200
2. 00:28:23 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 1. 200
3. 00:28:32 Rendl Josef 1976 tj packa praha 190 1. 200
4. 00:29:10 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 185 2. 195
5. 00:29:33 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:29:36 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 176 3. 190
7. 00:29:48 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 3. 190
8. 00:30:37 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 4. 185
9. 00:30:57 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 164 2. 195
10. 00:31:15 Barcal Richard 1981 dos amigos 160 4. 185
11. 00:31:40 Hasman Petr 1983 za sebe 156 5. 180
12. 00:31:50 Lachout Martin 1970 152 3. 190
13. 00:32:02 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 148 6. 176
14. 00:32:17 Raboch Ivan 1966 Žebrák 144 4. 185
15. 00:32:21 Zemek Michal 1977 Příbram 140 5. 180
16. 00:32:31 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 137 7. 172
17. 00:32:32 Charvát Jan 1998 Zaječov 134 8. 168
19. 00:33:19 Pergl Pavel 1982 Točník 128 9. 164
20. 00:33:37 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 125 5. 180
21. 00:34:13 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 122 10. 160
22. 00:34:13 Zadražil Michal 1979 Hořovice 119 6. 176
23. 00:34:30 Jilg Petr 1986 CAMINO 116 11. 156
24. 00:34:48 Pavlík Martin 1978 Krnov 113 7. 172
25. 00:35:02 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 110 6. 176
26. 00:35:10 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 8. 168
27. 00:35:43 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 7. 172
29. 00:35:45 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 102 10. 160
30. 00:36:07 Fortelka Jiří 1982 Příbram 100 12. 152
31. 00:36:18 Ludvík Václav 1982 Zbiroh 98 13. 148
32. 00:36:32 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 96 11. 156
33. 00:36:37 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 94 12. 152
34. 00:36:39 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 92 13. 148
35. 00:36:44 Jezbera Jakub 1992 90 14. 144
36. 00:36:58 Peták Jakub 1989 Holšiny 88 15. 140
37. 00:37:10 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 14. 144
38. 00:38:07 Bartoň Jan 1970 Fenri 84 8. 168
39. 00:38:09 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 82 15. 140
41. 00:38:26 Kašpar Michal 1990 Černín 78 16. 137
42. 00:38:26 Mařík Michal 1975 Praha 10 76 17. 134
43. 00:38:49 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 74 18. 131
44. 00:38:50 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 72 9. 164
45. 00:38:50 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 2. 195
46. 00:39:03 Svoboda Robert 1973 Beroun 68 19. 128
47. 00:40:06 Kuba Martin 1994 66 17. 134
48. 00:40:18 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 64 10. 160
49. 00:40:25 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 62 11. 156
50. 00:40:36 Gregořica Jakub 1990 60 18. 131
51. 00:41:14 Bauer Martin 1977 Chlustina 58 20. 125
52. 00:44:50 Magera Petr 1966 Příbram 56 12. 152
53. 00:46:11 Bureš Michal 1987 54 19. 128
54. 00:46:58 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 52 3. 190
55. 00:48:20 Kára Milan 1972 50 21. 122
56. 00:50:32 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 48 4. 185
57. 00:51:15 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 46 22. 119
58. 00:53:32 Leitner Josef 1969 Příbram 44 13. 148
59. 00:55:26 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 42 5. 180
201. 00:19:54 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 0 1. 200
202. 00:21:13 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 0 2. 195
203. 00:21:52 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 0 3. 190
204. 00:36:51 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské závody, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: