Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.5.2021 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:36:42 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:37:10 Tylšová Alena 2002 Salming runnig 195 1. 200
3. 00:37:35 Ježková Jana 1988 Energon 190 1. 200
4. 00:39:00 Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram 185 2. 195
5. 00:39:42 Mrlinová Lucie 1990 Příbram 180 3. 190
6. 00:39:46 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 176 4. 185
7. 00:39:51 Lucie Volková 1998 Smilkov 172 5. 180
8. 00:40:09 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 168 1. 200
9. 00:40:23 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 164 2. 195
10. 00:41:13 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 160 2. 195
11. 00:41:56 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 156 3. 190
12. 00:42:22 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 3. 190
13. 00:42:37 Teplá Jana 1979 Úvaly 148 4. 185
14. 00:43:12 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 144 6. 176
15. 00:43:37 Landauerová Radka 1992 Příbram 140 7. 172
16. 00:43:38 Matějková Petra 1993 Komárov 137 8. 168
17. 00:44:09 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 134 9. 164
18. 00:44:36 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 131 4. 185
19. 00:45:03 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 128 5. 180
20. 00:46:26 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 125 6. 176
21. 00:46:36 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 122 10. 160
22. 00:47:55 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 119 1. 200
23. 00:47:56 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 2. 195
24. 00:48:09 Hacaperková Eva 1986 Příbram 113 5. 180
25. 00:48:11 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 110 7. 172
26. 00:48:52 Kšánová Štěpánka 1994 108 11. 156
28. 00:49:57 Čebišová Petra 1997 Příbram 104 13. 148
29. 00:50:29 Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK 102 14. 144
30. 00:50:37 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 100 15. 140
32. 00:52:11 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 96 17. 134
33. 00:52:37 Hartmanová Stanislava 1958 --- 94 3. 190
34. 00:52:52 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 92 4. 185
35. 00:53:12 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

http://online.4timing.cz/?id_zavodu=247, v pdf: Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: