Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.5.2021 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:04 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 200 1. 200
2. 00:31:49 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 195 1. 200
3. 00:32:33 Koudelka Filip 1991 190 2. 195
4. 00:33:10 Škrlant Martin 1979 Žebrák 185 1. 200
5. 00:33:16 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 2. 195
6. 00:34:04 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 3. 190
7. 00:34:13 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 3. 190
8. 00:34:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 168 4. 185
9. 00:34:20 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 164 5. 180
10. 00:34:41 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 6. 176
11. 00:34:58 Karas Stanislav 1998 Příbram 156 4. 185
12. 00:35:03 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 152 5. 180
13. 00:36:00 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 148 7. 172
14. 00:36:07 Novotný Ladislav 1982 #onmyown / Příbram 144 6. 176
15. 00:36:14 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 7. 172
16. 00:36:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 137 1. 200
17. 00:36:40 Hvižď Leoš 1990 134 8. 168
18. 00:36:49 Uldrych Dušan 1978 131 8. 168
19. 00:36:56 Petr Lukáš 1987 Svižníci Řitka 128 9. 164
20. 00:37:05 Lachout Martin 1970 125 2. 195
21. 00:37:12 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 3. 190
22. 00:37:35 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 119 4. 185
23. 00:37:38 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 116 10. 160
24. 00:38:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 113 5. 180
25. 00:38:09 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 110 2. 195
26. 00:38:11 Růžička Josef 1984 HoumrRun Benešov 108 11. 156
27. 00:38:16 Matějka Josef 1977 106 9. 164
28. 00:38:25 Zadražil Michal 1979 Hořovice 104 10. 160
29. 00:38:31 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 102 11. 156
30. 00:38:54 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 100 12. 152
31. 00:39:01 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 98 1. 200
32. 00:39:09 Zemek Michal 1977 Příbram 96 12. 152
33. 00:39:19 Pavlík Martin 1978 Krnov 94 13. 148
34. 00:39:51 Jilg Petr 1986 CAMINO 92 13. 148
35. 00:40:01 Maršík Aleš 2003 Hvožďany 90 3. 190
36. 00:40:04 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 88 6. 176
37. 00:40:15 Peták Jakub 1989 Holšiny 86 14. 144
38. 00:40:22 Šrain Václav 1992 BK Ťuťík 84 15. 140
39. 00:40:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 82 7. 172
40. 00:40:41 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 80 14. 144
41. 00:40:43 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 78 15. 140
42. 00:40:56 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 76 16. 137
43. 00:40:58 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 74 17. 134
44. 00:41:03 Doubrava Jakub 1996 Příbram 72 16. 137
45. 00:41:05 Jobek Ondřej 1996 Příbram 70 17. 134
46. 00:41:17 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 68 18. 131
47. 00:41:21 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 66 18. 131
48. 00:41:45 Švagr Rostislav 2001 Ouběnice 64 19. 128
49. 00:41:50 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 62 19. 128
50. 00:42:02 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 60 20. 125
51. 00:42:05 Špryngl Jan 1982 4Timing.cz 58 20. 125
52. 00:42:13 Čihák Tomáš 1990 Moháj 56 21. 122
53. 00:42:18 Čížek Michal 1978 Příbram 54 21. 122
54. 00:42:25 Myslivec Michal 1986 52 22. 119
55. 00:42:31 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 50 22. 119
56. 00:42:33 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 48 23. 116
57. 00:42:41 Kuba Martin 1994 46 23. 116
58. 00:42:49 Vojtěch Vit 1979 Fan Club Blanky Holešínské 44 24. 113
59. 00:43:07 Huml Vojtěch 1996 Huml Sidecar Racing 42 24. 113
60. 00:43:08 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 40 25. 110
61. 00:44:01 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 39 2. 195
62. 00:44:14 Pech Luboš 1974 Bohutín 38 26. 108
63. 00:44:56 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 37 8. 168
64. 00:45:22 Vodenka Tomáš 1994 Višňová 36 25. 110
65. 00:45:23 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 35 9. 164
66. 00:45:41 Berdych Petr 1986 Mohaj 34 26. 108
67. 00:45:41 Ježek Jan 1967 ENERGON 33 10. 160
68. 00:45:54 Jarkuliš Radek 1977 Prostřední Lhota 32 27. 106
69. 00:46:35 Voříšek Jan 1973 Vorvani 31 28. 104
70. 00:46:54 Gregořica Jakub 1990 30 27. 106
71. 00:47:17 Císař Jan 1990 SK Mirovice 29 28. 104
72. 00:47:21 Havlíček Jan 1973 Medicinman 28 29. 102
73. 00:47:56 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 27 11. 156
74. 00:48:15 Hudeček Ondřej 2003 TTPříbram 26 4. 185
75. 00:48:17 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 25 1. 200
76. 00:49:10 Svoboda Jan 1943 Příbram 24 2. 195
77. 00:49:27 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 23 29. 102
78. 00:49:29 Vávra Jan 1976 22 30. 100
79. 00:49:47 Gregořica Michal 1995 SSC NEAPOL 21 30. 100
80. 00:49:52 Dítě Martin 1968 Štěchovice 20 12. 152
81. 00:50:42 Růžička Pavel 1990 SK Běžec Team 19 31. 98
82. 00:51:58 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 18 3. 190
83. 00:52:20 Bureš Michal 1987 17 32. 96
84. 00:55:32 Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram 16 33. 94
85. 00:56:02 Houžvička Miloš 1978 Příbram 15 31. 98
86. 01:01:30 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 14 4. 185
87. 01:02:21 Leitner Josef 1969 Příbram 13 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

http://online.4timing.cz/?id_zavodu=247, v pdf: Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: