Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.5.2021 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:04 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 200 1. 200
2. 00:31:49 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 195 1. 200
3. 00:32:33 Koudelka Filip 1991 190 2. 195
4. 00:33:10 Škrlant Martin 1979 Žebrák 185 1. 200
5. 00:33:16 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 2. 195
6. 00:34:04 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 3. 190
7. 00:34:13 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 3. 190
8. 00:34:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 168 4. 185
9. 00:34:20 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 164 5. 180
10. 00:34:41 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 6. 176
11. 00:34:58 Karas Stanislav 1998 Příbram 156 4. 185
12. 00:35:03 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 152 5. 180
13. 00:36:00 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 148 7. 172
14. 00:36:07 Novotný Ladislav 1982 #onmyown / Příbram 144 6. 176
15. 00:36:14 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 7. 172
16. 00:36:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 137 1. 200
17. 00:36:40 Hvižď Leoš 1990 134 8. 168
18. 00:36:49 Uldrych Dušan 1978 131 8. 168
19. 00:36:56 Petr Lukáš 1987 Svižníci Řitka 128 9. 164
20. 00:37:05 Lachout Martin 1970 125 2. 195
21. 00:37:12 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 3. 190
22. 00:37:35 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 119 4. 185
23. 00:37:38 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 116 10. 160
24. 00:38:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 113 5. 180
25. 00:38:09 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 110 2. 195
26. 00:38:11 Růžička Josef 1984 HoumrRun Benešov 108 11. 156
27. 00:38:16 Matějka Josef 1977 106 9. 164
28. 00:38:25 Zadražil Michal 1979 Hořovice 104 10. 160
29. 00:38:31 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 102 11. 156
30. 00:38:54 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 100 12. 152
31. 00:39:01 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 98 1. 200
32. 00:39:09 Zemek Michal 1977 Příbram 96 12. 152
33. 00:39:19 Pavlík Martin 1978 Krnov 94 13. 148
34. 00:39:51 Jilg Petr 1986 CAMINO 92 13. 148
35. 00:40:01 Maršík Aleš 2003 Hvožďany 90 3. 190
36. 00:40:04 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 88 6. 176
37. 00:40:15 Peták Jakub 1989 Holšiny 86 14. 144
38. 00:40:22 Šrain Václav 1992 BK Ťuťík 84 15. 140
39. 00:40:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 82 7. 172
40. 00:40:41 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 80 14. 144
41. 00:40:43 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 78 15. 140
42. 00:40:56 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 76 16. 137
43. 00:40:58 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 74 17. 134
44. 00:41:03 Doubrava Jakub 1996 Příbram 72 16. 137
45. 00:41:05 Jobek Ondřej 1996 Příbram 70 17. 134
46. 00:41:17 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 68 18. 131
47. 00:41:21 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 66 18. 131
48. 00:41:45 Švagr Rostislav 2001 Ouběnice 64 19. 128
49. 00:41:50 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 62 19. 128
50. 00:42:02 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 60 20. 125
51. 00:42:05 Špryngl Jan 1982 4Timing.cz 58 20. 125
52. 00:42:13 Čihák Tomáš 1990 Moháj 56 21. 122
53. 00:42:18 Čížek Michal 1978 Příbram 54 21. 122
54. 00:42:25 Myslivec Michal 1986 52 22. 119
55. 00:42:31 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 50 22. 119
56. 00:42:33 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 48 23. 116
57. 00:42:41 Kuba Martin 1994 46 23. 116
58. 00:42:49 Vojtěch Vit 1979 Fan Club Blanky Holešínské 44 24. 113
59. 00:43:07 Huml Vojtěch 1996 Huml Sidecar Racing 42 24. 113
60. 00:43:08 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 40 25. 110
61. 00:44:01 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 39 2. 195
62. 00:44:14 Pech Luboš 1974 Bohutín 38 26. 108
63. 00:44:56 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 37 8. 168
64. 00:45:22 Vodenka Tomáš 1994 Višňová 36 25. 110
65. 00:45:23 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 35 9. 164
66. 00:45:41 Berdych Petr 1986 Mohaj 34 26. 108
67. 00:45:41 Ježek Jan 1967 ENERGON 33 10. 160
68. 00:45:54 Jarkuliš Radek 1977 Prostřední Lhota 32 27. 106
69. 00:46:35 Voříšek Jan 1973 Vorvani 31 28. 104
70. 00:46:54 Gregořica Jakub 1990 30 27. 106
71. 00:47:17 Císař Jan 1990 SK Mirovice 29 28. 104
72. 00:47:21 Havlíček Jan 1973 Medicinman 28 29. 102
73. 00:47:56 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 27 11. 156
74. 00:48:15 Hudeček Ondřej 2003 TTPříbram 26 4. 185
75. 00:48:17 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 25 1. 200
76. 00:49:10 Svoboda Jan 1943 Příbram 24 2. 195
77. 00:49:27 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 23 29. 102
78. 00:49:29 Vávra Jan 1976 22 30. 100
79. 00:49:47 Gregořica Michal 1995 SSC NEAPOL 21 30. 100
80. 00:49:52 Dítě Martin 1968 Štěchovice 20 12. 152
81. 00:50:42 Růžička Pavel 1990 SK Běžec Team 19 31. 98
82. 00:51:58 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 18 3. 190
83. 00:52:20 Bureš Michal 1987 17 32. 96
84. 00:55:32 Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram 16 33. 94
85. 00:56:02 Houžvička Miloš 1978 Příbram 15 31. 98
86. 01:01:30 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 14 4. 185
87. 01:02:21 Leitner Josef 1969 Příbram 13 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

http://online.4timing.cz/?id_zavodu=247, v pdf: Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: