Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.8.2021 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:46 Burian Tomáš 1998 Višňová 200 1. 200
2. 00:33:59 Škrlant Martin 1979 Žebrák 195 1. 200
3. 00:34:46 Rendl Josef 1976 tj packa praha 190 2. 195
4. 00:34:55 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:35:06 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 4. 185
6. 00:35:22 Šemotl Robin 1992 AC Mariánské Lázně 176 2. 195
7. 00:36:00 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 5. 180
8. 00:36:16 Karas Stanislav 1998 Příbram 168 3. 190
9. 00:36:29 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 164 6. 176
10. 00:37:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 4. 185
11. 00:38:41 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 1. 200
12. 00:39:26 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 152 5. 180
13. 00:39:40 Zadražil Michal 1979 Hořovice 148 7. 172
14. 00:39:48 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 6. 176
15. 00:40:11 Jilg Petr 1986 CAMINO 140 7. 172
16. 00:40:13 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 137 2. 195
17. 00:40:14 Zemek Michal 1977 Příbram 134 8. 168
18. 00:41:30 Vitásek Josef 1958 Buková 131 1. 200
19. 00:41:31 Provazník Jan 1979 Bohutín 128 9. 164
20. 00:41:43 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 125 10. 160
21. 00:41:51 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 122 11. 156
22. 00:42:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 119 12. 152
23. 00:42:49 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 116 13. 148
24. 00:42:51 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 113 14. 144
25. 00:43:40 Mařík Michal 1975 Praha 10 110 15. 140
26. 00:43:46 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 3. 190
27. 00:44:18 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 106 16. 137
28. 00:44:55 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 104 1. 200
29. 00:45:13 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 102 8. 168
30. 00:45:45 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 100 17. 134
31. 00:46:52 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 98 2. 195
32. 00:47:28 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 4. 185
33. 00:47:31 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 94 5. 180
34. 00:49:00 Maňas Pavel 1988 HSK Příbram z.s. 92 9. 164
35. 00:49:14 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 90 3. 190
36. 00:49:44 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 88 1. 200
37. 00:50:01 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 86 6. 176
38. 00:50:15 Štaubert Milan 1974 Broučci Humpolec 84 18. 131
39. 00:50:43 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 10. 160
40. 00:51:30 Osladil Miroslav 1952 CZ - AK Olomouc 80 4. 185
41. 00:53:04 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 78 19. 128
42. 00:53:08 Svoboda Jan 1943 Příbram 76 2. 195
43. 00:54:17 Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 74 20. 125
44. 00:55:19 Novák Michal 1958 Dobříš 72 5. 180
45. 00:56:19 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 70 7. 172
46. 01:01:00 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 68 8. 168
47. 01:02:12 Augustin Tomáš 1980 Příbram 66 21. 122
48. 01:03:58 Leitner Josef 1969 Příbram 64 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Hlavní závod, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: