Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2021 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:46:50 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 200 1. 200
2. 00:47:00 Olšan Martin 1985 tj packa praha 195 1. 200
3. 00:47:26 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 190 1. 200
4. 00:47:30 Burian Tomáš 1998 Višňová 185 2. 195
5. 00:48:12 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 180 2. 195
6. 00:48:51 Jurkiewicz Patrik 1978 Praha 176 3. 190
7. 00:49:35 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 3. 190
8. 00:50:20 Hvižď Leoš 1990 168 4. 185
9. 00:50:52 Haník Zdeněk 1986 Nymburk 164 5. 180
10. 00:51:09 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 160 4. 185
11. 00:51:12 Novotný Ladislav 1982 #onmyown / Příbram 156 6. 176
12. 00:51:31 Lachout Martin 1970 152 2. 195
13. 00:52:03 Ureš Vojtěch 1995 BK Příbram 148 7. 172
14. 00:52:18 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 3. 190
15. 00:52:33 Pokora Jindřich 1988 140 8. 168
16. 00:53:02 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 137 5. 180
17. 00:53:04 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 134 1. 200
18. 00:53:07 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 131 1. 200
19. 00:53:27 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 128 4. 185
20. 00:53:59 Pavlík Martin 1978 Krnov 125 6. 176
21. 00:54:56 Dvořák Pavel 1977 Beroun 122 7. 172
22. 00:55:02 Melichar Martin 2000 Marila 119 9. 164
23. 00:55:58 Paulus Miroslav 2002 Říčany 116 2. 195
24. 00:56:05 Jilg Petr 1986 CAMINO 113 10. 160
25. 00:56:55 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 110 8. 168
26. 00:57:00 Kujal Václav 1974 Příbram 108 9. 164
27. 00:57:20 Král Václav 1983 Plzeň 106 11. 156
28. 00:57:44 Vitásek Josef 1958 Buková 104 2. 195
29. 00:57:57 Turek Jiří 1962 Chaloupky 102 5. 180
30. 00:58:00 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 100 10. 160
31. 00:58:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 98 11. 156
32. 00:58:39 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 96 12. 152
33. 01:00:13 Martinkovič Filip 2003 TJ SOKOL PŘÍBRAM 94 3. 190
34. 01:00:22 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 92 13. 148
35. 01:00:36 Krejčí Matěj 2003 90 4. 185
36. 01:00:44 Bernášek Antonín 1979 88 14. 144
37. 01:00:55 Myslivec Michal 1986 86 12. 152
38. 01:01:07 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 84 13. 148
39. 01:01:58 Maleninsky Jan 1989 Tábor 82 14. 144
40. 01:02:08 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 80 6. 176
41. 01:02:23 Rýdl Martin 1983 Plzeň 78 15. 140
42. 01:02:31 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 76 16. 137
43. 01:03:15 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 74 3. 190
44. 01:03:24 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 72 7. 172
45. 01:04:03 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 70 8. 168
46. 01:04:28 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 68 4. 185
47. 01:04:32 Mařík Michal 1975 Praha 10 66 15. 140
48. 01:05:04 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 64 9. 164
49. 01:05:19 Josl Lubomir 1962 Praha 62 10. 160
50. 01:05:42 Hons Pavel 1980 60 16. 137
51. 01:05:56 Charvát Jan 1998 Zaječov 58 17. 134
52. 01:06:24 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 56 1. 200
53. 01:06:29 Kořán Jiří 1977 Králův Dvůr 54 17. 134
54. 01:06:53 Bauer Martin 1977 Chlustina 52 18. 131
55. 01:07:28 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 50 11. 156
56. 01:07:47 Zdílna Jiří 1975 OCR Runners Beroun 48 19. 128
57. 01:08:04 Voříšek Jan 1973 Vorvani 46 20. 125
58. 01:08:16 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 44 12. 152
59. 01:08:16 Havlíček Jan 1973 Medicinman 42 21. 122
60. 01:08:34 Fait Jaroslav 1979 Rozběháme Plzeň 40 22. 119
61. 01:10:12 Huml Otakar 1975 39 23. 116
62. 01:10:12 Nekolný Karel 1976 Příbram 38 24. 113
63. 01:10:19 Svoboda Jan 1943 Příbram 37 2. 195
64. 01:11:45 Magera Petr 1966 Příbram 36 13. 148
65. 01:12:32 Hudeček Ondřej 2003 TTPříbram 35 5. 180
66. 01:13:53 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 34 5. 180
67. 01:13:56 Bureš Michal 1987 33 18. 131
68. 01:15:34 Novák Lukáš 1992 Salming team 32 19. 128
69. 01:16:39 Houžvička Miloš 1978 Příbram 31 25. 110
70. 01:18:02 Haidinger Tomáš 1984 Milín 30 20. 125
71. 01:19:19 Kára Milan 1972 29 26. 108
72. 01:19:19 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 28 14. 144
73. 01:19:20 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 27 27. 106
74. 01:19:21 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 26 28. 104
75. 01:22:38 Peták Jakub 1989 Holšiny 25 21. 122
76. 01:27:49 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 24 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Výsledky v pdf: Mezičas na Toku

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: