Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2021 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:44:52 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 200 1. 200
2. 01:46:07 Karban Jan 1995 karbikesport 195 2. 195
3. 01:47:15 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 01:47:43 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 01:48:01 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 01:48:02 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 176 4. 185
7. 01:48:22 Koudelka Filip 1991 172 5. 180
8. 01:51:03 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 168 2. 195
9. 01:51:18 Tejkal Šimon 1988 Praha 164 6. 176
10. 01:52:04 Hostička Jan 1979 Příbram 160 3. 190
11. 01:52:27 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 156 4. 185
12. 01:52:37 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 5. 180
13. 01:53:03 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 148 7. 172
14. 01:53:45 Polák Marek 1987 HCT Atlet 144 8. 168
15. 01:55:18 Kutmon Tomáš 1974 Praha 140 6. 176
16. 01:55:48 Kule Aleš 1984 BKČS 137 9. 164
17. 01:55:49 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 134 7. 172
18. 01:56:22 Nový Míra 1979 Plzeň 131 8. 168
19. 01:56:32 Karas Stanislav 1998 Příbram 128 10. 160
20. 01:57:02 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 11. 156
21. 01:57:12 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 122 9. 164
22. 01:57:42 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 119 10. 160
23. 01:58:06 Pilský Tomáš 1980 Dycky Pleš! 116 11. 156
24. 01:58:26 Průša Vít 1988 Vyběhej se 113 12. 152
25. 02:00:54 Skala Roman 1973 CK Bicisport 110 12. 152
26. 02:02:18 Šváb Jan 1988 108 13. 148
27. 02:02:30 Ján Jan 1993 Body Solution Clinic 106 14. 144
28. 02:02:51 Holiček Stano 1981 104 13. 148
29. 02:03:28 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 102 15. 140
30. 02:04:04 Bartosek Martin 1996 Plzen 100 16. 137
31. 02:04:42 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 98 2. 195
32. 02:04:44 Mitterwald Martin 1972 Lety 96 14. 144
33. 02:05:20 Dvořák Daniel 1991 Hodis sro 94 17. 134
34. 02:05:38 Turský Tomáš 1983 --- 92 18. 131
35. 02:05:46 Herbst Luboš 1979 Praha 11 90 15. 140
36. 02:06:24 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 88 19. 128
37. 02:06:31 Zemek Michal 1977 Příbram 86 16. 137
38. 02:06:36 Jarolím Martin 1978 Dolní Břežany 84 17. 134
39. 02:07:31 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 82 20. 125
40. 02:07:47 Gladiš David 1974 SvetBehu.cz 80 18. 131
41. 02:08:15 Scheu Harald 1969 LMB 78 3. 190
42. 02:08:41 Matějka Josef 1977 76 19. 128
43. 02:08:42 Otčenášek Vít 1987 Trailrun 74 21. 122
44. 02:08:51 Piwowarczyk Wojciech 1988 DziabongTEAM 72 22. 119
45. 02:09:08 Kadlec Jan 1980 70 20. 125
46. 02:09:08 Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 68 21. 122
47. 02:09:23 Melichar Josef 1972 66 22. 119
48. 02:09:38 Zadražil Michal 1979 Hořovice 64 23. 116
49. 02:09:40 Kroupa Tomáš 1980 Plzeň 62 24. 113
50. 02:09:41 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 60 23. 116
51. 02:10:57 Halounek Jan 1970 Dobřichovice 58 4. 185
52. 02:11:53 Hájek Tomáš 1991 Čtvrteční klub 56 24. 113
53. 02:11:56 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 54 25. 110
54. 02:12:24 Lacina Josef 1978 CK Záluží 52 26. 108
55. 02:12:24 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 50 25. 110
56. 02:13:36 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 48 27. 106
57. 02:13:42 Procházka David 1971 46 5. 180
58. 02:13:47 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 44 26. 108
59. 02:13:50 Grosz Filip 1984 Podej mi pivo 42 27. 106
60. 02:13:52 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 40 28. 104
61. 02:14:15 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 39 28. 104
62. 02:14:51 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 38 29. 102
63. 02:14:53 Otáhal Jakub 1977 T.J. Sokol Šestajovice 37 30. 100
64. 02:14:59 Provazník Jan 1979 Bohutín 36 31. 98
65. 02:17:15 Krejbich Petr 1982 Sportovni klub Policie Beroun 35 29. 102
66. 02:17:36 Morav Pavel 1972 34 32. 96
67. 02:17:37 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 33 33. 94
68. 02:17:45 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 32 6. 176
69. 02:17:56 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 31 30. 100
70. 02:18:06 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 30 34. 92
71. 02:18:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 29 35. 90
72. 02:19:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 28 36. 88
73. 02:20:15 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 27 37. 86
74. 02:20:23 Bubník Milan 1979 26 38. 84
75. 02:21:05 Pokorny Jan 1966 Kladno 25 7. 172
76. 02:21:53 Flachs Michal 1987 Podlesí 24 31. 98
77. 02:22:16 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 23 32. 96
78. 02:22:41 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 22 39. 82
79. 02:22:57 Brožík Valdemar 1976 --- 21 40. 80
80. 02:23:48 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 20 41. 78
81. 02:25:06 Mraček Lukáš 1987 RSáci/Big bulls Rpety 19 33. 94
82. 02:25:30 Nový Jiří 1984 Zbiroh 18 34. 92
83. 02:25:52 Tomčo Dušan 1976 17 42. 76
84. 02:26:06 Voříšek Jaroslav 1956 16 1. 200
85. 02:27:07 Pech Luboš 1974 Bohutín 15 43. 74
86. 02:27:12 Böszörményi Gábor 1976 Praha 14 44. 72
87. 02:27:19 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 13 35. 90
88. 02:30:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 12 45. 70
89. 02:30:13 Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě 11 46. 68
90. 02:30:21 Hájek Jindřich 1965 10 8. 168
91. 02:30:45 Svítil Václav 1959 SKP Olymp Praha 9 2. 195
92. 02:36:11 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 8 36. 88
93. 02:36:21 Sýkora Pavel 1980 Chomutov 7 47. 66
94. 02:36:21 Vesecký Jiří 1973 Příbram 6 48. 64
95. 02:36:34 Bambas Petr 1981 --- 5 49. 62
96. 02:36:34 Hrabě Vojtěch 2000 Praha 4 37. 86
97. 02:38:43 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 3 50. 60
98. 02:41:00 Brejcha Michal 1977 Letňany 2 51. 58
99. 02:42:43 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 1 9. 164
100. 02:42:54 Lešek Vratislav 1970 šneci v běhu Poběžovice 0 10. 160
101. 02:43:25 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 52. 56
102. 02:43:49 Nový Vladislav 1961 1. BTO 0 3. 190
103. 02:48:05 Vojtěšek Roman 1978 Písek 0 53. 54
104. 02:52:34 Palek Vojta 1977 Chodouň 0 54. 52
105. 02:52:49 Čornej Jan 1977 Praha 9 0 55. 50
106. 02:55:19 Vávra Jan 1976 0 56. 48
107. 02:58:11 Šteiner Jiří 1986 Sofa Predators 0 38. 84

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Výsledky v pdf: Mezičas na Toku

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: