Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

28.5. Tuháčkův běh dětské závody Propozice Přihlášky (58)
29.5. Zahořanská 10 dětské závody Propozice Přihlášky (34)
5.6. Chaloupecký kros Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2022:

Záznamů: 1-100 z celkem 160   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Stibalová Petra 1976 Broumy1149 (0) 7
2. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1095 (0) 6
3. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb1000 (0) 5
4. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram955 (0) 6
5. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice887 (0) 6
6. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy846 (0) 6
7. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram834 (0) 7
8. Turečková Jana 1968 TK Bohutín785 (0) 6
9. Pavlíková Petra 1984 Narysov785 (0) 6
10. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák770 (0) 4
11. Landauerová Radka 1992 Příbram741 (0) 5
12. Hacaperková Eva 1986 Příbram708 (0) 5
13. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun651 (0) 5
14. Hartmanová Stanislava 1958 ---642 (0) 6
15. Pertlová Martina 1974 Beroun627 (0) 6
16. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan589 (0) 5
17. Šafránková Johana 1997 Loko Beroun585 (0) 3
18. Růžičková Jana 1969 Černín558 (0) 5
19. Kafková Lucie 1982 Zdice530 (0) 4
20. Svobodová Dana 1952 Příbram514 (0) 6
21. Třísková Katarina 1971 Praha 6513 (0) 3
22. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd506 (0) 4
23. Bauerová Markéta 1980 Chlum493 (0) 3
24. Raschmanová Hana 1990 445 (0) 4
25. Žížalová Denisa 1979 Beroun401 (0) 4
26. Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha380 (0) 2
27. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun354 (0) 2
28. Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team343 (0) 3
29. Bartošová Milada 1953 Příbram340 (0) 4
30. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška331 (0) 3
31. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B320 (0) 2
32. Kadaňková Michaela 1985 320 (0) 2
33. Fraňková Andrea 1989 Praha 6279 (0) 2
34. Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Beroun253 (0) 2
35. Koutná Eva 1978 TT Příbram246 (0) 2
36. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince244 (0) 3
37. Linková Hana 1972 239 (0) 3
38. Flachsová Šárka 1980 Příbram216 (0) 2
39. Leitnerová Tereza 1998 4Timing212 (0) 2
40. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice200 (0) 1
41. Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno195 (0) 1
42. Cylková Anna-marie 1999 Řevnice190 (0) 1
43. Nekolová Simona 1985 190 (0) 1
44. Paulú Blanka 1954 Maratonstav Úpice190 (0) 1
45. Křikavová Jana 1983 Chlustina- Hořovice186 (0) 2
46. Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno185 (0) 1
47. Palkova Veronika 1982 185 (0) 1
48. Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team182 (0) 2
49. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun180 (0) 1
50. Večerková Marcela 1981 Veverky180 (0) 1
51. Slavíková Eva 1984 180 (0) 1
52. Šafránková Klára 1978 Jenštejn180 (0) 1
53. Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B180 (0) 1
54. Dušková Jitka 1975 Tábor180 (0) 1
55. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace176 (0) 1
56. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun174 (0) 2
57. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha172 (0) 1
58. Černá Kateřina 1979 B4, Praha172 (0) 1
59. Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB172 (0) 1
60. Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko172 (0) 2
61. Fábryová Ivana 1994 170 (0) 2
62. Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká168 (0) 1
63. Pavlíková Jana 1982 Nový Knín168 (0) 1
64. Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres166 (0) 2
65. Rottová Kateřina 1976 164 (0) 1
66. Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram164 (0) 1
67. Švarcová Kateřina 1988 ATOM GYM PLZEŇ164 (0) 1
68. Stýblová Klára 2000 Loko Beroun160 (0) 1
69. Čebišová Petra 1997 Příbram160 (0) 1
70. Neumannová Hanka 1974 SK Pampelišky160 (0) 1
71. Soukalová Gabriela 1989 160 (0) 1
72. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice156 (0) 1
73. Honzáková Jiřina 1965 CZ148 (0) 1
74. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko148 (0) 1
75. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška144 (0) 1
76. Marešová Pavlína 1996 144 (0) 1
77. Čížková Tereza 1989 RT Herink144 (0) 1
78. Hrabáková Lucie 1981 Mýto144 (0) 1
79. Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice140 (0) 1
80. Hejduková Helena 2001 SDH Suchodol140 (0) 1
81. Kamencová Radka 1978 AC Nitra137 (0) 1
82. Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team137 (0) 1
83. Pilátová Jitka 1990 137 (0) 1
84. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň134 (0) 1
85. Brožová Michaela 1983 SOH Týček134 (0) 1
86. Patrasová Jitka 1977 Plzenští Tempomakers134 (0) 1
87. Kárová Iveta 1977 Maratonci134 (0) 2
88. Hajerová Soňa 1985 Cerhovice132 (0) 2
89. Šimková Kateřina 1982 Žebrák131 (0) 1
90. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany128 (0) 1
91. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek125 (0) 1
92. Čákorová Jana 2003 125 (0) 1
93. Jumarová Denisa 1983 Odolena Voda124 (0) 2
94. Charvátová Věra 1978 Kvaň119 (0) 1
95. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč119 (0) 1
96. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš116 (0) 1
97. Pastuchová Jana 1979 Hořovice116 (0) 1
98. Křivonosková Naděžda 1986 Nový Knín116 (0) 1
99. Jandurová Iva 1985 za sebe113 (0) 1
100. Speckens Jana 1978 Černolice113 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 160   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: