Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.5.2022 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:28:09 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 00:29:10 Viktora Miloslav 1983 Blovice 195 2. 195
3 . 00:30:38 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4 . 00:30:53 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 185 2. 195
5 . 00:31:36 Pergler Lukáš 1992 Komárov 180 3. 190
6 . 00:31:50 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7 . 00:32:21 Picka Matěj 1989 SK PB 172 4. 185
8 . 00:32:29 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9 . 00:32:36 Karas Stanislav 1998 Příbram 164 6. 176
10 . 00:33:01 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 160 7. 172
11 . 00:33:37 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 3. 190
12 . 00:33:58 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 2. 195
13 . 00:34:04 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 148 8. 168
14 . 00:34:31 Zadražil Michal 1979 Hořovice 144 4. 185
15 . 00:34:36 Břicháček Miloš 1981 Počaply 140 5. 180
16 . 00:35:03 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 137 3. 190
17 . 00:35:26 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 134 6. 176
18 . 00:35:54 Frühauf František 1975 Ohrazenice 131 7. 172
19 . 00:36:02 Vitásek Josef 1958 Buková 128 1. 200
20 . 00:36:03 Čížek Jan 1995 SK Namnice 125 9. 164
21 . 00:36:28 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 4. 185
22 . 00:36:51 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 119 8. 168
23 . 00:36:55 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 116 10. 160
24 . 00:37:12 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 113 11. 156
25 . 00:37:21 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 110 9. 164
26 . 00:37:40 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 10. 160
27 . 00:38:02 Král Václav 1983 Plzeň 106 12. 152
28 . 00:38:32 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 104 13. 148
29 . 00:38:37 Svoboda Robert 1973 Beroun 102 11. 156
30 . 00:39:01 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 100 12. 152
31 . 00:39:02 Krotký Martin 1998 98 14. 144
32 . 00:39:15 Matoušek Jan 1998 96 15. 140
33 . 00:39:46 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 94 13. 148
34 . 00:40:36 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 92 5. 180
35 . 00:40:39 Novotný Jiří 1997 SDH Hlubyně 90 16. 137
36 . 00:40:54 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 88 6. 176
37 . 00:41:05 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 86 14. 144
38 . 00:41:12 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 84 7. 172
39 . 00:42:22 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 82 15. 140
40 . 00:43:10 Stehlík David 1990 Amatéři 80 17. 134
41 . 00:44:12 Mázdra Marcel 1978 Chrást 78 16. 137
42 . 00:45:14 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 8. 168
43 . 00:45:25 Voříšek Jan 1973 Vorvani 74 17. 134
44 . 00:45:35 Vávra Jan 1976 72 18. 131
45 . 00:45:43 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 70 2. 195
46 . 00:45:46 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 68 1. 200
47 . 00:47:06 Magera Petr 1966 Příbram 66 9. 164
48 . 00:48:16 Petrovic Jaroslav 1977 Mustang Osli 64 19. 128
49 . 00:48:34 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 62 10. 160
50 . 00:50:26 Novák Michal 1958 Dobříš 60 3. 190
51 . 00:51:42 Leitner Josef 1969 Příbram 58 11. 156
52 . 00:54:10 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 56 4. 185
53 . 00:59:13 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 54 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, dospělí, kategorie, záznam doběhu Tuháčkova běhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: