Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.6.2022 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:21:27 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2 . 00:23:15 Viktora Miloslav 1983 Blovice 195 2. 195
3 . 00:23:16 Rendl Josef 1976 tj packa praha 190 1. 200
4 . 00:23:22 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5 . 00:23:51 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 3. 190
6 . 00:23:56 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 176 3. 190
7 . 00:24:44 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 4. 185
8 . 00:24:47 Hostička Jan 1979 Příbram 168 4. 185
9 . 00:24:51 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 164 5. 180
10 . 00:25:00 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 160 5. 180
11 . 00:25:56 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 1. 200
12 . 00:26:25 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 152 6. 176
13 . 00:26:30 Petřík Roman 1975 Kralův Dvůr 148 7. 172
14 . 00:26:36 Menc Miroslav 1999 Rumburk 144 6. 176
15 . 00:26:37 Raboch Ivan 1966 Žebrák 140 2. 195
16 . 00:26:41 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 137 8. 168
17 . 00:26:54 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 134 7. 172
18 . 00:27:06 Fábera Martin 1976 Chaloupky 131 9. 164
19 . 00:27:22 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 128 10. 160
20 . 00:27:48 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 125 11. 156
21 . 00:28:24 Frühauf František 1975 Ohrazenice 122 12. 152
22 . 00:28:38 Herbst Luboš 1979 Praha 11 119 13. 148
23 . 00:29:11 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 116 8. 168
24 . 00:29:30 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 113 14. 144
25 . 00:29:37 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 110 15. 140
26 . 00:30:05 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 108 16. 137
27 . 00:30:20 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 106 17. 134
28 . 00:30:54 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 104 18. 131
29 . 00:31:02 Vokáč Roman 1962 Zdice 102 1. 200
30 . 00:31:43 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 100 3. 190
31 . 00:32:27 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 98 4. 185
32 . 00:32:39 Kašpar Michal 1990 Černín 96 9. 164
33 . 00:33:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 94 2. 195
34 . 00:33:13 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 92 5. 180
35 . 00:33:42 Bauer Martin 1977 Chlustina 90 19. 128
36 . 00:34:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 88 6. 176
37 . 00:35:54 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 86 1. 200
38 . 00:36:10 Novák Pavel 1975 Plzeň 84 20. 125
39 . 00:36:34 Vávra Jan 1976 82 21. 122
40 . 00:36:43 Svoboda Jan 1943 Příbram 80 2. 195
41 . 00:37:17 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 78 3. 190
42 . 00:37:27 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 76 3. 190
43 . 00:37:27 Chochola Petr 1977 Florbal NS 74 22. 119
44 . 00:37:30 Filip Karel 1955 MK Kladno 72 4. 185
45 . 00:37:40 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 70 7. 172
46 . 00:38:26 Magera Petr 1966 Příbram 68 8. 168
47 . 00:39:18 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 66 5. 180
48 . 00:41:06 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 64 4. 185
49 . 00:43:05 Leitner Josef 1969 Příbram 62 9. 164
50 . 00:44:13 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 60 5. 180
51 . 00:44:22 Houžvička Miloš 1978 Příbram 58 23. 116

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: