Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.7.2022 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:36 Poborská Helena 1978 Kerteam 200 1. 200
2. 00:31:58 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:32:11 Mrázková Linda 1980 Děčín 190 2. 195
4. 00:32:24 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 185 3. 190
5. 00:32:42 Malíková Klára 1983 Adventní běhání 180 4. 185
6. 00:33:03 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 176 2. 195
7. 00:33:13 Matyášová Jana 1965 Silvita s.r.o. Ústí nad Olicí 172 1. 200
8. 00:34:24 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:35:47 Stibalová Petra 1976 Broumy 164 3. 190
10. 00:35:57 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 160 3. 190
11. 00:36:19 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 156 4. 185
12. 00:36:28 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 152 5. 180
13. 00:36:35 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 148 4. 185
14. 00:37:01 Honzáková Jiřina 1965 CZ 144 5. 180
15. 00:37:28 Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 140 5. 180
16. 00:37:45 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 137 6. 176
17. 00:37:58 Šimunková Pavla 1977 AK Iscarex Ceska Trebova 134 7. 172
18. 00:38:51 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 131 8. 168
19. 00:39:10 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 128 1. 200
20. 00:39:11 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 125 9. 164
21. 00:39:18 Jandečková Věra 1981 122 6. 176
22. 00:39:34 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 10. 160
23. 00:40:24 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 116 11. 156
24. 00:40:35 Říhová Radka 1972 Soběhrdy 113 12. 152
25. 00:41:31 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 110 1. 200
26. 00:42:14 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 108 13. 148
27. 00:42:16 Setínková Zuzana 1957 DKP 106 2. 195
28. 00:42:48 Šugová Naděžda 1987 HEROSTORE RACING TEAM 104 7. 172
29. 00:42:55 Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu 102 8. 168
30. 00:43:03 Pertlová Martina 1974 Beroun 100 14. 144
31. 00:45:11 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 98 6. 176
32. 00:45:55 Žížalová Denisa 1979 Beroun 96 9. 164
33. 00:46:30 Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř 94 3. 190
34. 00:46:35 Gololobovová Blanka 1973 AVC 92 15. 140
35. 00:52:03 Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! 90 10. 160
36. 00:52:07 Nováková Lenka 1975 88 16. 137
37. 00:54:35 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 4. 185
38. 01:04:37 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 84 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam z cíle, záznam 250m před cílem, krpál

Zpráva hlavního rozhodčího z Lochovice - PLešivec


Fotky z Plešivce: Ze startu a dětských běhů od Miroslava Maršálka a z vrcholu od Věry Zvoníčkové vz-foto.cz

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: