Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.2.2022 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:27 Kuriš Štěpán 1998 ASK Slavia Praha/Trailpoint team 200 1. 200
2. 00:27:25 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:27:27 Viktora Miloslav 1983 Blovice 190 2. 195
4. 00:27:30 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 2. 195
5. 00:27:43 Karas Stanislav 1998 Příbram 180 3. 190
6. 00:28:00 Hostička Jan 1979 Příbram 176 3. 190
7. 00:29:30 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 4. 185
8. 00:29:53 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 168 5. 180
9. 00:30:07 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 4. 185
10. 00:30:15 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:31:05 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 156 5. 180
12. 00:31:05 Zadražil Michal 1979 Hořovice 152 6. 176
13. 00:31:10 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 148 2. 195
14. 00:31:12 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 144 7. 172
15. 00:31:45 Hromádka Ondřej 1980 D5 140 8. 168
16. 00:31:55 Vitásek Josef 1958 Buková 137 1. 200
17. 00:32:13 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 134 9. 164
18. 00:33:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 3. 190
19. 00:33:17 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 128 10. 160
20. 00:33:20 Turek Jiří 1962 Chaloupky 125 2. 195
21. 00:33:21 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 122 3. 190
22. 00:33:25 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 119 11. 156
23. 00:33:43 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 116 4. 185
24. 00:33:55 Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 113 5. 180
25. 00:33:58 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 110 12. 152
26. 00:34:19 Píchal Tomáš 1960 Růžďka 108 4. 185
27. 00:34:31 Šebesta Marek 1977 106 13. 148
28. 00:34:44 Hejl Libor 1982 Hostomice 104 14. 144
29. 00:35:08 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 102 15. 140
30. 00:35:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 100 16. 137
31. 00:35:29 Mařík Michal 1975 Praha 10 98 17. 134
32. 00:35:36 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 96 6. 176
33. 00:35:59 Peták Jakub 1989 Holšiny 94 7. 172
34. 00:36:22 Král Václav 1983 Plzeň 92 8. 168
35. 00:36:39 Svoboda Robert 1973 Beroun 90 18. 131
36. 00:36:51 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 88 1. 200
37. 00:37:52 Kubík Jiří 1977 Černošice 86 19. 128
38. 00:38:08 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 84 5. 180
39. 00:38:13 Kašpar Michal 1990 Černín 82 9. 164
40. 00:38:27 Dobříšan Daniel 1982 TJ a SK Tetín 80 20. 125
41. 00:38:53 Raschman Josef 1990 78 10. 160
42. 00:39:07 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 76 6. 176
43. 00:39:42 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 74 7. 172
44. 00:39:45 Bauer Martin 1977 Chlustina 72 21. 122
45. 00:40:07 Svoboda Jan 1943 Příbram 70 2. 195
46. 00:40:22 Lípa Václav 1952 Černošice 68 3. 190
47. 00:40:52 Kadlec Václav 1982 Sholivice 66 22. 119
48. 00:41:30 Novák Luboš 1979 NH Měňany 64 23. 116
49. 00:42:28 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 62 8. 168
50. 00:42:55 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 60 9. 164
51. 00:43:12 Řápek Václav 1942 AVC Praha 58 4. 185
52. 00:43:56 Novák Michal 1958 Dobříš 56 6. 176
53. 00:45:16 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 54 7. 172
54. 00:45:58 Leitner Josef 1969 Příbram 52 10. 160
55. 00:46:05 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 50 8. 168
56. 00:47:32 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 48 5. 180
57. 00:48:36 Paukert Milan 1950 SABZO Praha 46 6. 176
58. 00:48:56 Eszenyi Jan 1989 Uragán Měnany 44 11. 156
59. 00:50:04 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 42 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Hlavní závod, kategorie
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: