Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2022 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:33:14 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2 . 00:34:38 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 195 1. 200
3 . 00:34:52 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 190 2. 195
4 . 00:36:04 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5 . 00:36:20 Hlinovský Tomáš 1991 AK Škoda Plzeň 180 3. 190
6 . 00:36:28 Rendl Josef 1976 tj packa praha 176 2. 195
7 . 00:36:57 Prouza Lukáš 1979 Stašov 172 3. 190
8 . 00:37:04 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 168 4. 185
9 . 00:37:28 Krejčí Filip 1994 EPO 164 4. 185
10 . 00:37:38 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 5. 180
11 . 00:38:13 Hostička Jan 1979 Příbram 156 6. 176
12 . 00:38:33 Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz 152 7. 172
13 . 00:39:28 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 5. 180
14 . 00:39:42 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 144 6. 176
15 . 00:40:01 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 140 8. 168
16 . 00:40:15 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 137 9. 164
17 . 00:41:01 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 134 10. 160
18 . 00:41:16 Urx Radek 1976 131 11. 156
19 . 00:41:22 Hlinovský Václav 1960 PMDP/Plzeň 128 1. 200
20 . 00:42:26 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 125 2. 195
21 . 00:42:27 Kotouč šourek Martin 1995 122 7. 172
22 . 00:42:31 Fröhr Jan 1970 Milevsko 119 1. 200
23 . 00:42:34 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 116 12. 152
24 . 00:42:39 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 113 13. 148
25 . 00:42:43 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 2. 195
26 . 00:43:03 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 108 8. 168
27 . 00:43:49 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 106 2. 195
28 . 00:44:00 Matějka Josef 1977 104 14. 144
29 . 00:44:13 Bábíček Matěj 1974 Příbram 102 15. 140
30 . 00:44:21 Čapek Josef 1991 Příbram 100 9. 164
31 . 00:44:22 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 98 16. 137
32 . 00:44:40 Bernášek Antonín 1979 96 17. 134
33 . 00:44:43 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 94 18. 131
34 . 00:44:59 Koutný Roman 2003 TT Příbram 92 3. 190
35 . 00:45:02 Vitásek Josef 1958 Buková 90 3. 190
36 . 00:45:39 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 88 4. 185
37 . 00:45:51 Brožík Valdemar 1976 --- 86 19. 128
38 . 00:46:22 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 20. 125
39 . 00:46:37 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 82 10. 160
40 . 00:46:49 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 80 1. 200
41 . 00:47:06 Švéd Marek 1972 SK Městská policie Praha 78 3. 190
42 . 00:47:28 Kopáček Jiří 1993 Drásov 76 11. 156
43 . 00:47:37 Velinger Petr 1974 74 21. 122
44 . 00:47:43 Broum Pavel 1948 Sokol Královské Vinohrady 72 2. 195
45 . 00:47:46 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 70 22. 119
46 . 00:47:47 Mařík Jan 2000 Káciň 68 12. 152
47 . 00:47:55 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 66 4. 185
48 . 00:48:08 Svoboda Robert 1973 Beroun 64 23. 116
49 . 00:48:15 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 62 5. 180
50 . 00:48:23 Turek Jiří 1962 Chaloupky 60 5. 180
51 . 00:48:43 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 58 13. 148
52 . 00:48:54 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 56 6. 176
53 . 00:49:04 Svátek Lubomír 1958 Praha 54 6. 176
54 . 00:50:01 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 52 7. 172
55 . 00:50:52 Bartoš Petr 1981 BBS servis 50 24. 113
56 . 00:51:08 Baran Richard 1971 Praha 48 8. 168
57 . 00:51:44 Kříž Zbyněk 1981 46 25. 110
58 . 00:51:54 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 44 9. 164
59 . 00:52:11 Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram 42 4. 185
60 . 00:52:15 Čavojský Jan 1984 Lhota u Příbramě 40 14. 144
61 . 00:52:18 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 39 10. 160
62 . 00:52:32 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 38 11. 156
63 . 00:53:27 Stucki Roland 1985 37 15. 140
64 . 00:53:38 Mígl Michal 1973 TT Příbram 36 26. 108
65 . 00:55:01 Vancl Daniel 1981 Písek 35 27. 106
66 . 00:56:09 Rys Miloš 1993 SDH Drásov 34 16. 137
67 . 00:56:51 Šprysl Michal 1983 running příbram 33 17. 134
68 . 00:57:31 Hons Pavel 1980 32 28. 104
69 . 00:57:38 Glimmer Lukáš 1967 Hostivice 31 12. 152
70 . 00:58:48 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 30 3. 190
71 . 01:01:28 Novák Michal 1958 Dobříš 29 7. 172
72 . 01:03:15 Leitner Josef 1969 Příbram 28 13. 148
73 . 01:12:57 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 27 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Kategorie, celkové, štafety, časy kol, Muži - ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: