Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (16)
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (4)
12.3. Maraton okolo Orlíku - 100. maraton pana vrchního Propozice Přihlášky (40)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.11.2022 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:15:08 Palková Veronika 1982 200 1. 200
2. 00:15:35 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 2. 195
3. 00:15:41 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 1. 200
4. 00:16:27 Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B 185 1. 200
5. 00:16:35 Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká 180 2. 195
6. 00:16:54 Kadaňková Michaela 1985 176 3. 190
7. 00:17:10 Stibalová Petra 1976 Broumy 172 1. 200
8. 00:17:24 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 168 2. 195
9. 00:17:33 Landauerová Radka 1992 Příbram 164 2. 195
10. 00:17:35 Bauerová Markéta 1980 Chlum 160 4. 185
11. 00:17:39 Koutná Eva 1978 TT Příbram 156 5. 180
12. 00:17:43 Sýkorová Petra 1976 Praha 152 3. 190
14. 00:17:48 Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko 144 3. 190
15. 00:18:01 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 140 1. 200
16. 00:18:05 Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram 137 4. 185
17. 00:18:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 134 4. 185
18. 00:18:37 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 5. 180
19. 00:18:51 Kafková Lucie 1982 Zdice 128 6. 176
20. 00:19:14 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 125 6. 176
21. 00:19:18 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 7. 172
22. 00:19:20 Bendová Irena 1978 Rozběháme Prahu 119 7. 172
23. 00:19:43 Pertlová Martina 1974 Beroun 116 8. 168
24. 00:19:50 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 113 2. 195
25. 00:20:14 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 110 8. 168
26. 00:20:26 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 3. 190
27. 00:20:30 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 106 9. 164
28. 00:20:32 Žížalová Denisa 1979 Beroun 104 9. 164
29. 00:20:38 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 102 10. 160
30. 00:20:52 Kraus Alice 1978 Podluhy 100 10. 160
31. 00:21:10 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 98 11. 156
32. 00:21:30 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 96 4. 185
33. 00:21:49 Raschmanová Hana 1990 94 4. 185
34. 00:22:21 Linková Hana 1972 92 11. 156
35. 00:22:29 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 1. 200
37. 00:23:30 Záhorová Andrea 1974 86 12. 152
38. 00:23:30 Špetová Radka 1974 Plzeň 84 13. 148
39. 00:23:41 Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák 82 5. 180
40. 00:25:35 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 80 5. 180
42. 00:26:05 Bartošová Milada 1953 Příbram 76 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Výsledky dětských běhů v xls, kategorie, celkové, časy kol, záznam doběhu do cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: