Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (16)
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (4)
12.3. Maraton okolo Orlíku - 100. maraton pana vrchního Propozice Přihlášky (40)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.9.2022 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:14 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:34:59 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 195 1. 200
3. 00:36:36 Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B 190 1. 200
4. 00:37:29 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 1. 200
5. 00:37:53 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 180 2. 195
6. 00:39:25 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:39:37 Stibalová Petra 1976 Broumy 172 2. 195
8. 00:40:20 Třísková Katarina 1971 Praha 6 168 3. 190
9. 00:40:37 Landauerová Radka 1992 Příbram 164 2. 195
10. 00:41:01 Hacaperková Eva 1986 Příbram 160 3. 190
11. 00:41:07 Honzáková Jiřina 1965 CZ 156 2. 195
12. 00:41:21 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 152 4. 185
13. 00:41:27 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 148 5. 180
14. 00:41:35 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 144 3. 190
15. 00:41:37 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 4. 185
16. 00:41:46 Mališová Karla 1960 USK Praha 137 3. 190
17. 00:42:26 Pertlová Martina 1974 Beroun 134 6. 176
19. 00:42:43 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 7. 172
20. 00:43:25 Pavlíková Petra 1984 Narysov 125 5. 180
21. 00:43:51 Křivonosková Naděžda 1986 Nový Knín 122 6. 176
22. 00:44:23 Růžičková Jana 1969 Černín 119 8. 168
23. 00:44:52 Raschmanová Hana 1990 116 5. 180
24. 00:45:05 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 4. 185
25. 00:45:52 Žížalová Denisa 1979 Beroun 110 7. 172
27. 00:48:34 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 106 9. 164
28. 00:51:00 Záhorová Andrea 1974 104 9. 164
29. 00:51:00 Špetová Radka 1974 Plzeň 102 10. 160
30. 00:52:45 Svobodová Dana 1952 Příbram 100 1. 200
31. 00:58:59 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 2. 195
101. 00:08:32 Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: