Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.6.2022 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:26 Minařík Petr 1976 Rokycany 200 1. 200
2. 00:34:32 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 195 1. 200
3. 00:36:11 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 2. 195
4. 00:36:21 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 185 3. 190
5. 00:36:37 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 2. 195
6. 00:37:07 Pergler Lukáš 1992 Komárov 176 3. 190
7. 00:40:39 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 172 4. 185
8. 00:40:50 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9. 00:41:13 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 164 4. 185
10. 00:41:57 Dvořák Pavel 1977 Beroun 160 5. 180
11. 00:41:58 Frühauf František 1975 Ohrazenice 156 6. 176
12. 00:43:20 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 152 7. 172
13. 00:43:33 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 148 2. 195
14. 00:43:54 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 144 8. 168
15. 00:44:38 Mařík Michal 1975 Praha 10 140 9. 164
16. 00:44:56 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 137 10. 160
17. 00:45:26 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 134 11. 156
18. 00:45:40 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 131 12. 152
19. 00:46:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 128 13. 148
20. 00:47:06 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 125 3. 190
21. 00:47:17 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 122 4. 185
22. 00:47:22 Vokáč Roman 1962 Zdice 119 1. 200
23. 00:47:32 Kašpar Michal 1990 Černín 116 5. 180
24. 00:49:10 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 113 5. 180
25. 00:49:44 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 110 6. 176
26. 00:49:46 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 108 1. 200
27. 00:50:16 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 106 2. 195
28. 00:52:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 104 7. 172
29. 00:53:27 Svoboda Jan 1943 Příbram 102 2. 195
30. 00:54:03 Raschman Josef 1990 100 6. 176
31. 00:56:27 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 98 3. 190
33. 00:59:34 Magera Petr 1966 Příbram 94 8. 168
34. 01:03:30 Leitner Josef 1969 Příbram 92 9. 164
35. 01:07:20 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 90 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: