Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.6.2022 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:34:26 Minařík Petr 1976 Rokycany 200 1. 200
2 . 00:34:32 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 195 1. 200
3 . 00:36:11 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 2. 195
4 . 00:36:21 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 185 3. 190
5 . 00:36:37 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 2. 195
6 . 00:37:07 Pergler Lukáš 1992 Komárov 176 3. 190
7 . 00:40:39 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 172 4. 185
8 . 00:40:50 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9 . 00:41:13 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 164 4. 185
10 . 00:41:57 Dvořák Pavel 1977 Beroun 160 5. 180
11 . 00:41:58 Frühauf František 1975 Ohrazenice 156 6. 176
12 . 00:43:20 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 152 7. 172
13 . 00:43:33 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 148 2. 195
14 . 00:43:54 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 144 8. 168
15 . 00:44:38 Mařík Michal 1975 Praha 10 140 9. 164
16 . 00:44:56 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 137 10. 160
17 . 00:45:26 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 134 11. 156
18 . 00:45:40 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 131 12. 152
19 . 00:46:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 128 13. 148
20 . 00:47:06 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 125 3. 190
21 . 00:47:17 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 122 4. 185
22 . 00:47:22 Vokáč Roman 1962 Zdice 119 1. 200
23 . 00:47:32 Kašpar Michal 1990 Černín 116 5. 180
24 . 00:49:10 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 113 5. 180
25 . 00:49:44 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 110 6. 176
26 . 00:49:46 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 108 1. 200
27 . 00:50:16 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 106 2. 195
28 . 00:52:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 104 7. 172
29 . 00:53:27 Svoboda Jan 1943 Příbram 102 2. 195
30 . 00:54:03 Raschman Josef 1990 100 6. 176
31 . 00:56:27 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 98 3. 190
33 . 00:59:34 Magera Petr 1966 Příbram 94 8. 168
34 . 01:03:30 Leitner Josef 1969 Příbram 92 9. 164
35 . 01:07:20 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 90 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: