Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Propozice Přihlášky (175)
14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.3.2022 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:52 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 200 1. 200
2. 00:30:41 Šafránková Johana 1997 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:31:17 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 3. 190
4. 00:32:22 Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha 185 4. 185
5. 00:32:44 Slavíková Eva 1984 180 1. 200
6. 00:33:52 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 176 1. 200
7. 00:34:48 Černá Kateřina 1979 B4, Praha 172 2. 195
8. 00:35:07 Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká 168 1. 200
9. 00:35:37 Švarcová Kateřina 1988 ATOM GYM PLZEŇ 164 5. 180
10. 00:35:41 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 160 1. 200
11. 00:35:56 Stibalová Petra 1976 Broumy 156 2. 195
12. 00:36:19 Kadaňková Michaela 1985 152 3. 190
13. 00:36:38 Bauerová Markéta 1980 Chlum 148 4. 185
14. 00:37:01 Čížková Tereza 1989 RT Herink 144 6. 176
15. 00:37:09 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 140 3. 190
16. 00:37:27 Landauerová Radka 1992 Příbram 137 7. 172
17. 00:37:33 Hacaperková Eva 1986 Příbram 134 5. 180
18. 00:37:33 Šimková Kateřina 1982 Žebrák 131 6. 176
19. 00:37:51 Kafková Lucie 1982 Zdice 128 7. 172
20. 00:37:56 Čákorová Jana 2003 125 2. 195
21. 00:38:00 Pavlíková Petra 1984 Narysov 122 8. 168
22. 00:38:05 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 119 4. 185
23. 00:38:19 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 116 8. 168
24. 00:38:48 Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Beroun 113 9. 164
25. 00:38:54 Loužecká Tereza 1990 110 9. 164
26. 00:39:00 Suchánková Veronika 1977 OCR Runners Beroun 108 5. 180
27. 00:39:08 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 106 6. 176
28. 00:39:42 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 104 7. 172
29. 00:40:30 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 102 10. 160
30. 00:40:52 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 100 10. 160
31. 00:41:01 Růžičková Jana 1969 Černín 98 8. 168
32. 00:41:21 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 96 2. 195
33. 00:41:23 Hartmanová Stanislava 1958 --- 94 3. 190
34. 00:41:36 Pertlová Martina 1974 Beroun 92 9. 164
35. 00:41:47 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 90 10. 160
36. 00:42:23 Flachsová Šárka 1980 Příbram 88 11. 156
37. 00:43:38 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 86 11. 156
38. 00:44:05 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 84 12. 152
39. 00:44:06 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 82 12. 152
40. 00:44:27 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 80 13. 148
41. 00:44:45 Křikavová Jana 1983 Chlustina- Hořovice 78 13. 148
42. 00:44:55 Žížalová Denisa 1979 Beroun 76 14. 144
43. 00:45:16 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 74 4. 185
44. 00:45:45 Hnízdilová Monika 1989 Cerhovice 72 11. 156
45. 00:45:48 Fábryová Ivana 1994 70 12. 152
46. 00:45:53 Hajerová Soňa 1985 Cerhovice 68 15. 140
47. 00:46:27 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 66 14. 144
48. 00:46:27 Kárová Iveta 1977 Maratonci 64 15. 140
49. 00:46:27 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 62 16. 137
51. 00:48:01 Jumarová Denisa 1983 Odolena Voda 58 17. 134
52. 00:48:07 Nováková Lenka 1975 56 17. 134
54. 00:50:16 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 52 5. 180
55. 00:51:17 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 50 6. 176
57. 00:21:44 Svobodová Dana 1952 Příbram 46 1. 200
58. 00:26:06 Bartošová Milada 1953 Příbram 44 2. 195
59. 00:35:39 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 42 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Cerhovic: Děti, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: