Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.3.2022 - Zimní běh v Bezděkově

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:37:10 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 200 1. 200
2. 00:38:51 Šafránková Johana 1997 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:39:27 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 3. 190
4. 00:41:38 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 1. 200
5. 00:42:55 Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B 180 1. 200
6. 00:44:12 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 176 2. 195
7. 00:44:46 Stibalová Petra 1976 Broumy 172 3. 190
8. 00:45:03 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:45:54 Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram 164 2. 195
10. 00:46:07 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 160 4. 185
11. 00:46:23 Hacaperková Eva 1986 Příbram 156 1. 200
12. 00:46:56 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 2. 195
13. 00:47:03 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 148 5. 180
14. 00:47:52 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 144 4. 185
15. 00:48:07 Hejduková Helena 2001 SDH Suchodol 140 5. 180
16. 00:48:32 Pavlíková Petra 1984 Narysov 137 3. 190
17. 00:48:36 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 134 2. 195
18. 00:49:29 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 131 6. 176
19. 00:50:08 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 6. 176
20. 00:50:14 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 125 3. 190
21. 00:50:15 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 122 7. 172
22. 00:51:13 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 119 4. 185
23. 00:51:13 Růžičková Jana 1969 Černín 116 7. 172
24. 00:51:18 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 4. 185
25. 00:52:01 Fialová Jana 1980 Příbram 110 5. 180
26. 00:53:05 Raschmanová Hana 1990 108 8. 168
27. 00:53:06 Pertlová Martina 1974 Beroun 106 8. 168
28. 00:54:40 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:56:10 Žížalová Denisa 1979 Beroun 102 6. 176
30. 00:58:38 Fábryová Ivana 1994 100 9. 164
31. 01:12:18 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: