Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.3.2022 - Zimní běh v Bezděkově

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:02 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2. 00:34:09 Karban Jan 1995 karbikesport 195 2. 195
3. 00:34:42 Hostička Jan 1979 Příbram 190 1. 200
4. 00:34:48 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:35:14 Karas Stanislav 1998 Příbram 180 4. 185
6. 00:36:04 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 176 2. 195
7. 00:36:23 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 5. 180
8. 00:36:50 Barcal Richard 1981 dos amigos 168 3. 190
9. 00:37:13 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 164 4. 185
10. 00:37:36 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 6. 176
11. 00:37:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 1. 200
12. 00:39:07 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 152 1. 200
13. 00:39:15 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 148 7. 172
14. 00:39:24 Zadražil Michal 1979 Hořovice 144 5. 180
15. 00:39:56 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 140 6. 176
16. 00:40:16 Koutný Roman 2003 TT Příbram 137 2. 195
17. 00:40:29 Raboch Ivan 1966 Žebrák 134 2. 195
18. 00:40:32 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 3. 190
19. 00:41:02 Vitásek Josef 1958 Buková 128 1. 200
20. 00:41:05 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 125 8. 168
21. 00:41:14 Matějka Josef 1977 122 7. 172
22. 00:41:34 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 119 8. 168
23. 00:41:51 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 116 9. 164
24. 00:42:01 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 113 2. 195
25. 00:42:11 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 9. 164
26. 00:44:02 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 108 10. 160
27. 00:44:26 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 106 11. 156
28. 00:44:40 Mařík Michal 1975 Praha 10 104 12. 152
29. 00:44:53 Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram 102 3. 190
30. 00:45:05 Myslivec Michal 1986 100 10. 160
31. 00:46:34 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 98 3. 190
32. 00:47:51 Kašpar Michal 1990 Černín 96 11. 156
33. 00:48:21 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 94 4. 185
34. 00:48:59 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 92 5. 180
35. 00:50:14 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 90 6. 176
36. 00:50:42 Mígl Michal 1973 TT Příbram 88 13. 148
37. 00:51:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 86 1. 200
38. 00:51:07 Raschman Josef 1990 84 12. 152
39. 00:52:01 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 7. 172
40. 00:53:19 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 80 4. 185
41. 00:53:21 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 78 8. 168
42. 00:55:53 Novák Michal 1958 Dobříš 76 5. 180
43. 00:56:38 Magera Petr 1966 Příbram 74 9. 164
44. 01:02:13 Leitner Josef 1969 Příbram 72 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: