Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (16)
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (4)
12.3. Maraton okolo Orlíku - 100. maraton pana vrchního Propozice Přihlášky (40)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.10.2022 - Králodvorský čtverec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:45 Krýsl Lukáš 1999 AC Domažlice 200 1. 200
2. 00:33:49 Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB 195 1. 200
3. 00:34:35 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 190 2. 195
4. 00:34:57 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
5. 00:35:45 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 2. 195
6. 00:36:48 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 176 4. 185
7. 00:37:02 Koš Michal 1976 Srbsko 172 3. 190
8. 00:38:26 Hostička Jan 1979 Příbram 168 4. 185
9. 00:39:28 Pergler Lukáš 1992 Komárov 164 5. 180
10. 00:39:52 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 160 6. 176
11. 00:40:09 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 156 5. 180
12. 00:40:57 Majer Jan 1986 152 7. 172
13. 00:41:08 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 148 1. 200
14. 00:41:42 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 144 2. 195
15. 00:42:36 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 6. 176
16. 00:42:56 Raboch Ivan 1966 Žebrák 137 3. 190
17. 00:43:05 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 134 7. 172
19. 00:43:31 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 128 4. 185
20. 00:43:46 Brambora Karel 1977 Králův Dvůr 125 8. 168
21. 00:43:57 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 122 9. 164
22. 00:44:10 Civín Aleš 1988 119 9. 164
23. 00:45:19 Frühauf František 1975 Ohrazenice 116 10. 160
24. 00:46:07 Flaks Jan 1962 AC Nýřany 113 1. 200
25. 00:46:17 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 10. 160
28. 00:46:53 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 104 2. 195
30. 00:47:06 Krtek Martin 1981 Tetín 100 13. 148
31. 00:47:09 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 3. 190
32. 00:48:16 Kašpar Michal 1990 Černín 96 12. 152
33. 00:48:31 Svoboda Robert 1973 Beroun 94 14. 144
34. 00:49:13 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 92 5. 180
35. 00:49:54 Dobříšan Daniel 1982 TJ a SK Tetín 90 15. 140
36. 00:50:08 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 88 6. 176
37. 00:52:43 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 86 7. 172
38. 00:52:47 Kraus Tomáš 1973 Branovský statek 84 16. 137
39. 00:54:50 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 82 8. 168
40. 00:55:03 Svoboda Jan 1943 Příbram 80 1. 200
41. 00:58:37 Novák Michal 1958 Dobříš 78 4. 185
43. 01:11:03 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 74 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: