Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Propozice Přihlášky (175)
14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.4.2022 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:23 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 200 1. 200
2. 00:39:04 Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno 195 1. 200
3. 00:39:34 Nekolová Simona 1985 190 2. 195
4. 00:40:58 Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno 185 1. 200
5. 00:41:01 Dušková Jitka 1975 Tábor 180 2. 195
6. 00:41:09 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 176 2. 195
7. 00:41:54 Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB 172 3. 190
8. 00:42:26 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 168 3. 190
9. 00:42:30 Rottová Kateřina 1976 164 4. 185
10. 00:43:05 Stýblová Klára 2000 Loko Beroun 160 4. 185
11. 00:43:42 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 156 3. 190
12. 00:44:35 Třísková Katarina 1971 Praha 6 152 5. 180
13. 00:44:40 Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko 148 5. 180
14. 00:44:51 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 144 6. 176
15. 00:45:08 Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice 140 6. 176
16. 00:45:11 Kamencová Radka 1978 AC Nitra 137 4. 185
17. 00:45:12 Patrasová Jitka 1977 Plzenští Tempomakers 134 7. 172
18. 00:45:29 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 131 1. 200
19. 00:46:23 Stibalová Petra 1976 Broumy 128 8. 168
20. 00:46:56 Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek 125 5. 180
21. 00:47:16 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 122 7. 172
22. 00:47:16 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 119 9. 164
23. 00:47:24 Landauerová Radka 1992 Příbram 116 8. 168
24. 00:47:29 Hacaperková Eva 1986 Příbram 113 6. 176
25. 00:47:56 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 110 10. 160
26. 00:48:13 Zárybnická Kateřina 1986 Ski Janov Bedřichov 108 7. 172
27. 00:48:23 Kafková Lucie 1982 Zdice 106 8. 168
28. 00:48:41 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 104 11. 156
29. 00:48:50 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 102 12. 152
30. 00:48:51 Hoskovcova Radka 1988 Voděrádky 100 9. 164
31. 00:49:03 Koutná Eva 1978 TT Příbram 98 9. 164
32. 00:49:10 Honzajková Kateřina 1985 96 10. 160
33. 00:49:47 Pavlíková Petra 1984 Narysov 94 11. 156
34. 00:50:06 Fořtová Petra 2002 Atletika Písek 92 10. 160
35. 00:51:28 Borecká Alena 1957 Nyřany 90 1. 200
36. 00:51:35 Pertlová Martina 1974 Beroun 88 13. 148
37. 00:51:43 Váchová Petra 1989 86 11. 156
38. 00:51:49 Hrubá Veronika 1998 84 12. 152
39. 00:51:56 Růžičková Jana 1969 Černín 82 14. 144
40. 00:52:06 Hartmanová Stanislava 1958 --- 80 2. 195
41. 00:52:28 Králová Iva 1982 78 12. 152
42. 00:52:32 Červenková Aneta 1999 Breznice 76 13. 148
43. 00:52:33 Kulovaná Petra 1976 74 15. 140
44. 00:53:19 Kubátová Lucie 1992 72 14. 144
45. 00:53:24 Patlejchová Hana 1980 Rožmitál pod Třemšínem 70 13. 148
46. 00:53:35 Petrášková Markéta 1981 Rožmitálská venkovanka 68 14. 144
47. 00:53:57 Moser Petra 1989 STK Příbram Obecnická 66 15. 140
48. 00:53:59 Svobodová Dana 1952 Příbram 64 2. 195
49. 00:54:29 Chvojková Michaela 1990 Milevsko 62 16. 137
50. 00:55:11 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 60 15. 140
51. 00:55:12 Boukalová Jana 1987 sdh hlubyně 58 16. 137
52. 00:55:12 Boukalová Naďa 1988 56 17. 134
53. 00:55:33 Hrubá Monika 1969 54 16. 137
54. 00:55:47 Sűssmilichová Šárka 1973 52 17. 134
55. 00:56:15 Krůtová Marcela 1971 Lhota 50 18. 131
56. 00:57:24 Linková Hana 1972 48 19. 128
57. 00:57:33 Tichá Libuše 1982 Brnířov 46 17. 134
58. 00:58:38 Záhorová Andrea 1974 44 20. 125
59. 00:59:21 Novotná Anna 1995 sdh hlubině 42 18. 131
60. 00:59:31 Megyeri Marion 1983 40 18. 131
61. 01:00:18 Stoklasová Martina 1990 39 19. 128
62. 01:00:27 Říhová Michala 1991 38 20. 125
63. 01:03:10 Vrablicová Jana 1979 Březnice 37 19. 128
64. 01:07:43 Pávková Marta 1972 Příbram 36 21. 122
65. 01:07:52 Nová Ivana 1964 1. BTO 35 3. 190
66. 01:09:55 Janoušková Adéla 1984 Adjan 34 20. 125

Soubory k závodu od pořadatelů:

výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: