Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.4.2022 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:27 Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB 200 1. 200
2. 00:32:39 Janoušek Milan 1991 195 1. 200
3. 00:32:48 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 190 2. 195
4. 00:32:59 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 3. 190
5. 00:33:07 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 2. 195
6. 00:33:08 Procházka Josef 1971 ASK Děčín 176 1. 200
7. 00:33:16 Burian Michal 1994 Vyběhej se 172 4. 185
8. 00:35:48 Kačírek Jiří 1974 Město Buštěhrad 168 3. 190
9. 00:36:03 Hostička Jan 1979 Příbram 164 4. 185
10. 00:36:17 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 160 2. 195
11. 00:36:24 Kuna Alois 1988 Kilpi racing team 156 5. 180
12. 00:36:32 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 152 5. 180
13. 00:36:48 Karas Stanislav 1998 Příbram 148 6. 176
14. 00:37:25 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 144 6. 176
15. 00:37:47 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 140 7. 172
16. 00:37:59 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 137 3. 190
17. 00:38:32 Watzke Petr 1966 Teplice 134 4. 185
18. 00:39:06 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 131 7. 172
19. 00:39:28 Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 128 5. 180
20. 00:39:37 Holeček Petr 1983 125 8. 168
21. 00:39:48 Novotný Vladislav 1982 ocr akademi 122 8. 168
22. 00:39:51 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 119 9. 164
23. 00:39:54 Vizina Petr 1967 SK Babice 116 6. 176
24. 00:39:55 Hvižď Leoš 1990 113 9. 164
25. 00:40:02 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 110 7. 172
26. 00:40:15 Hovorka Tomáš 1993 108 10. 160
27. 00:40:18 Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice 106 11. 156
28. 00:40:28 Kasík Václav 1975 TK Březnice 104 10. 160
29. 00:40:34 Kautr Michal 1989 102 12. 152
30. 00:40:38 Lomský Tomáš 1984 Black Dub 100 13. 148
31. 00:40:44 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 98 8. 168
32. 00:40:55 Matějka Josef 1977 96 11. 156
33. 00:41:17 Scholtz Daniel 1993 HC EAGLES 94 14. 144
34. 00:41:36 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 92 9. 164
35. 00:41:41 Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek 90 10. 160
36. 00:41:47 Bábíček Matěj 1974 Příbram 88 12. 152
37. 00:42:06 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 86 13. 148
38. 00:42:15 Velimský Štěpán 1994 letčice 84 15. 140
39. 00:42:20 Jurák Jan 1994 Bubákov 82 16. 137
40. 00:42:24 Vitásek Josef 1958 Buková 80 1. 200
41. 00:42:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 17. 134
42. 00:42:27 Fröhr Jan 1970 Milevsko 76 11. 156
43. 00:42:32 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 74 18. 131
44. 00:42:46 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 72 14. 144
45. 00:42:54 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 70 15. 140
46. 00:43:12 Červenka Martin 1981 68 16. 137
47. 00:43:25 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 66 2. 195
48. 00:43:43 Mašek Zdeněk 1982 Rožmitál 64 17. 134
49. 00:43:45 Pecka Luboš 1987 62 19. 128
50. 00:43:47 Mrázek Šimon 1988 60 20. 125
51. 00:43:48 Radnoczi Andras 1983 58 21. 122
52. 00:43:59 Bernášek Antonín 1979 56 18. 131
53. 00:44:00 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 54 12. 152
54. 00:44:04 Slezák Adam 1987 Rozběháme Litoměřicko 52 22. 119
55. 00:44:11 Janásek Aleš 1972 AAAA Výškovice 50 13. 148
56. 00:44:14 Knápek Pavel 1977 Dresden 48 19. 128
57. 00:44:28 Šejna Rostislav 1969 Chrudim 46 14. 144
58. 00:44:30 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 44 23. 116
59. 00:44:30 Frühauf František 1975 Ohrazenice 42 20. 125
60. 00:44:32 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 40 24. 113
61. 00:44:34 Štika Jan 1985 Hannah 39 25. 110
62. 00:44:54 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 38 21. 122
63. 00:44:55 Provazník Jan 1979 Bohutín 37 22. 119
64. 00:44:59 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 36 26. 108
65. 00:45:05 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 35 23. 116
66. 00:45:07 Hejhal Roman 1982 34 24. 113
67. 00:45:10 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 33 27. 106
68. 00:45:13 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 32 25. 110
69. 00:45:22 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 31 28. 104
70. 00:45:24 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 30 29. 102
71. 00:45:24 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 29 26. 108
72. 00:45:31 Myslivec Michal 1986 28 30. 100
73. 00:45:50 Huml Matěj 2001 Březnice 27 31. 98
74. 00:45:57 Weusinger Lukáš 1998 26 32. 96
75. 00:46:08 Moser Jiří 1985 Lazaři 25 33. 94
76. 00:46:14 Mrázek Stanislav 1974 Rožmitál 24 27. 106
77. 00:46:19 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 23 28. 104
78. 00:46:28 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 22 29. 102
79. 00:46:35 Bierhanzl David 1975 21 30. 100
80. 00:46:38 Broum Pavel 1948 Sokol Královské Vinohrady 20 1. 200
81. 00:46:45 Zeithaml Matěj 1984 19 34. 92
82. 00:47:03 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 18 35. 90
83. 00:47:12 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 17 36. 88
84. 00:47:27 Chylik Pavel 1970 Mirovice 16 15. 140
85. 00:47:29 Král Václav 1983 Plzeň 15 37. 86
86. 00:48:02 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 14 38. 84
87. 00:48:03 Kuba Martin 1994 13 39. 82
88. 00:48:15 Jašarov Zdeněk 1957 Ceske Budejovice 12 3. 190
89. 00:48:22 Beneš Martin 1992 střýčkovi 11 40. 80
90. 00:48:24 Kašpar Michal 1990 Černín 10 41. 78
91. 00:48:25 Novotný Jiří 1997 SDH Hlubyně 9 42. 76
92. 00:48:31 Voříšek Jan 1973 Vorvani 8 31. 98
93. 00:48:36 Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice 7 2. 195
94. 00:48:52 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 6 16. 137
95. 00:48:54 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 5 4. 185
96. 00:48:55 Vytvar Petr 2000 Gorila sportovni klub 4 43. 74
97. 00:48:59 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 3 17. 134
98. 00:49:11 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 2 5. 180
99. 00:49:19 Fortelka Jiří 1982 Příbram 1 32. 96
100. 00:49:20 Drechsler Aleš 1987 0 44. 72
101. 00:49:44 Šedivý Kamil 1984 0 45. 70
102. 00:50:21 Bílý Jakub 1978 Herold Březnice 0 33. 94
103. 00:50:39 Flíček Libor 1974 Čápata Březnice 0 34. 92
104. 00:50:40 Matějka Josef 2000 0 46. 68
105. 00:50:43 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 18. 131
106. 00:51:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 19. 128
107. 00:51:04 Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 0 35. 90
108. 00:51:14 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 47. 66
109. 00:51:18 Váňa Lukáš 1999 0 48. 64
110. 00:51:30 Baran Richard 1971 Praha 0 20. 125
111. 00:52:19 Červenka Luboš 1972 0 21. 122
112. 00:52:22 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 22. 119
113. 00:52:40 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 0 23. 116
114. 00:52:53 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
115. 00:53:08 Ernst Michal 1977 THC Bohutín 0 36. 88
116. 00:54:20 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 49. 62
117. 00:54:27 Pokorný Zdeněk 1985 Rožmitálská venkovanka 0 50. 60
118. 00:55:07 Tausche Aleš 1977 TJ DIOSS Nyrany NH 0 37. 86
119. 00:55:11 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 24. 113
120. 00:55:14 Janoušek Petr 1975 Mnisek pod Brdy 0 38. 84
121. 00:55:31 Vondruska Libor 1989 žádný klub 0 51. 58
122. 00:55:44 Volf Jan 1989 0 52. 56
123. 00:55:47 Pondělíček Radko 1982 nic 0 39. 82
124. 00:55:49 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 6. 176
125. 00:55:54 Matějka Jiří 1975 Autoklub ČR 0 40. 80
126. 00:56:04 Řezáč Luboš 1988 0 53. 54
127. 00:56:08 Hons Pavel 1980 0 41. 78
128. 00:56:27 Trach Josef 1980 0 42. 76
129. 00:56:55 Novák Michal 1958 Dobříš 0 7. 172
130. 00:57:47 Janoušek Josef 1974 Rožmitálská venkovanka 0 43. 74
131. 00:58:55 Hruška Zdeněk 1983 0 54. 52
132. 01:00:37 Stehlík Ondřej 1992 0 55. 50
133. 01:02:08 Leitner Josef 1969 Příbram 0 25. 110
134. 01:03:38 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 26. 108
135. 01:05:14 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 44. 72
136. 01:07:43 Pávek Michal 1978 0 45. 70
137. 01:07:52 Nový Vladislav 1961 1. BTO 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: