Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (16)
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (4)
12.3. Maraton okolo Orlíku - 100. maraton pana vrchního Propozice Přihlášky (40)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.1.2023 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:24 Palková Veronika 1982 200 1. 200
2. 00:40:14 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 195 2. 195
3. 00:42:36 Zemanová Lucie 2005 190 1. 200
4. 00:44:49 Stibalová Petra 1976 Broumy 185 1. 200
5. 00:44:59 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 180 1. 200
6. 00:47:02 Sýkorová Petra 1976 Praha 176 2. 195
7. 00:47:09 Mizerová Adéla 2004 VSŠ a VOŠ MO v MT 172 2. 195
8. 00:47:42 Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko 168 2. 195
9. 00:47:53 Koňaříková Zdeňka 1976 164 3. 190
10. 00:48:04 Čížková Tereza 1989 RT Herink 160 3. 190
11. 00:48:39 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 4. 185
12. 00:48:58 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 152 4. 185
13. 00:49:06 Kutíková Alena 1984 148 3. 190
14. 00:49:28 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 144 1. 200
15. 00:50:26 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 5. 180
16. 00:50:48 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 137 5. 180
17. 00:51:03 Kubíková Míša 1968 TJ Sokol Touškov 134 2. 195
18. 00:51:06 Pertlová Martina 1974 Beroun 131 6. 176
19. 00:51:13 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 128 7. 172
20. 00:51:38 Růžičková Jana 1969 Černín 125 8. 168
21. 00:51:54 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 9. 164
22. 00:53:43 Kováčová Michaela 1987 Skuhrov 119 4. 185
23. 00:53:46 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 116 10. 160
24. 00:54:24 Starinčáková Michala 1989 113 6. 176
25. 00:55:00 Samešová Jana 1984 Praha 110 5. 180
26. 00:55:01 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 108 7. 172
27. 00:55:13 Polášková Petra 1993 Komárov 106 8. 168
28. 00:55:18 Žížalová Denisa 1979 Beroun 104 6. 176
29. 00:56:05 Linková Hana 1972 102 11. 156
30. 00:56:12 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 100 12. 152
31. 00:58:22 Matoušková Markéta 1996 BTK EURO BIKE Praha 98 9. 164
32. 00:58:45 Kusá Jana 1991 Osek 96 10. 160
33. 00:59:49 Kučerová Zuzana 2001 SK Doubravan 94 11. 156
34. 00:59:57 Rešlová Libuše 1974 Újezd 92 13. 148
35. 01:00:30 Kárová Iveta 1977 Maratonci 90 14. 144
37. 01:01:37 Svobodová Dana 1952 Příbram 86 1. 200
38. 01:01:50 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 84 7. 172
39. 01:04:33 Tlustá Petra 1989 Rokycany 82 12. 152
40. 01:04:33 Knotková Monika 1985 Plzeň 80 8. 168
41. 01:08:03 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 78 3. 190
42. 01:10:34 Koutná Monika 1988 Opplzeň 76 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské výsledky na webu KMP Beroun, celkové, kategorie, muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: