Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.5.2023 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:28:06 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 00:28:55 Burian Michal 1994 Vyběhej se 195 2. 195
3 . 00:30:22 Burian Tomáš 1998 Višňová 190 3. 190
4 . 00:30:33 Prouza Lukáš 1979 Stašov 185 1. 200
6 . 00:31:04 Karas Stanislav 1998 Příbram 176 5. 180
7 . 00:31:13 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8 . 00:31:20 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 168 6. 176
9 . 00:31:59 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 164 2. 195
10 . 00:32:05 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 7. 172
11 . 00:32:13 Pergler Lukáš 1992 Komárov 156 8. 168
12 . 00:32:28 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 3. 190
13 . 00:33:24 Malina Petr 1969 Borek 148 2. 195
14 . 00:33:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 144 4. 185
15 . 00:34:41 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 3. 190
16 . 00:34:50 Klimek Jan 1992 SDH Drásov 137 9. 164
17 . 00:34:52 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 134 4. 185
18 . 00:35:16 Čížek Jan 1995 SK Namnice 131 10. 160
19 . 00:35:17 Pavlík Martin 1978 Krnov 128 5. 180
20 . 00:35:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 125 6. 176
21 . 00:35:26 Frühauf František 1975 Ohrazenice 122 7. 172
23 . 00:35:36 Moser Jiří 1985 Lazaři 116 12. 152
24 . 00:35:36 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 113 8. 168
25 . 00:36:15 Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram 110 13. 148
26 . 00:36:59 Scheu Harald 1969 LMB 108 5. 180
27 . 00:37:05 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 106 14. 144
28 . 00:37:29 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29 . 00:37:47 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 102 6. 176
30 . 00:38:10 Kopáček Jiří 1993 Drásov 100 15. 140
31 . 00:38:34 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 2. 195
32 . 00:38:52 Staněk Martin 1991 96 16. 137
34 . 00:39:01 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 92 9. 164
35 . 00:39:08 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 10. 160
36 . 00:39:50 Svoboda Robert 1973 Beroun 88 7. 172
37 . 00:40:07 Stehlík David 1990 Amatéři 86 18. 131
38 . 00:40:18 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 84 8. 168
39 . 00:40:47 Svojtka Libor 1980 Buková 82 11. 156
40 . 00:40:50 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 80 9. 164
41 . 00:40:57 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 78 1. 200
43 . 00:41:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 74 3. 190
44 . 00:41:33 Hoke Milan 1961 Atletika Benešov 72 4. 185
45 . 00:41:40 Pech Luboš 1974 Bohutín 70 12. 152
46 . 00:41:52 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 68 13. 148
47 . 00:41:54 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 66 10. 160
49 . 00:42:35 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 62 14. 144
50 . 00:42:37 Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 60 15. 140
52 . 00:44:24 Nekolný Karel 1976 Příbram 56 16. 137
53 . 00:45:27 Petrovic Jaroslav 1977 Mustang Osli 54 17. 134
54 . 00:45:41 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 52 5. 180
55 . 00:47:05 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56 . 00:47:58 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 48 11. 156
57 . 00:49:34 Pešek Martin 1974 Muscle Factory Březnice 46 18. 131
58 . 00:49:53 Magera Petr 1966 Příbram 44 12. 152
59 . 00:51:34 Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 42 19. 128
60 . 00:51:34 Šedivý David 1998 Chrást 40 22. 119
61 . 00:51:34 Mázdra Marcel 1978 Chrást 39 20. 125
62 . 00:52:31 Leitner Josef 1969 Příbram 38 13. 148
63 . 00:56:13 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 37 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, dospělí - celkově, kategorie, Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: