Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.11.2023 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:25:19 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
2 . 00:25:37 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
3 . 00:25:56 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 3. 190
4 . 00:26:11 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 185 4. 185
5 . 00:26:30 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 180 5. 180
6 . 00:26:47 Petrilák Matouš Nathaniel 2004 OK Dobříš 176 1. 200
7 . 00:27:02 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 1. 200
8 . 00:27:13 Hostička Jan 1979 Příbram 168 2. 195
9 . 00:27:20 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 6. 176
10 . 00:27:37 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 160 1. 200
11 . 00:27:51 Procházka Aleš 2005 Blatná 156 2. 195
12 . 00:27:57 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 152 2. 195
13 . 00:28:05 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 3. 190
14 . 00:28:11 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 144 7. 172
15 . 00:28:54 Sedlák František 1963 Praha 140 1. 200
16 . 00:28:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 4. 185
17 . 00:29:00 Charvát Jan 1998 Zaječov 134 8. 168
18 . 00:29:14 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 131 5. 180
19 . 00:29:18 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 128 6. 176
20 . 00:29:22 Pavlík Martin 1978 Krnov 125 7. 172
21 . 00:29:23 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 122 3. 190
22 . 00:29:26 Malina Petr 1969 Borek 119 4. 185
23 . 00:29:30 Zadražil Michal 1979 Hořovice 116 8. 168
24 . 00:29:34 Klimek Jan 1992 SDH Drásov 113 9. 164
25 . 00:29:54 Prášek Jan 1981 SDH Nová Ves 110 9. 164
26 . 00:29:59 Zemek Michal 1977 Příbram 108 10. 160
27 . 00:30:08 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 106 11. 156
28 . 00:30:18 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 104 5. 180
29 . 00:30:23 Souček Filip 1984 Tochovice 102 10. 160
30 . 00:30:34 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 100 11. 156
31 . 00:30:36 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 98 6. 176
32 . 00:30:37 Frühauf František 1975 Ohrazenice 96 12. 152
33 . 00:30:40 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 94 13. 148
34 . 00:30:46 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 92 14. 144
35 . 00:31:25 Cais Pavel 1980 Milín 90 15. 140
36 . 00:31:26 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 88 7. 172
37 . 00:31:50 Mařík Michal 1975 Praha 10 86 16. 137
38 . 00:32:22 Turek Jiří 1962 Chaloupky 84 2. 195
40 . 00:32:32 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 80 3. 190
41 . 00:32:35 Rotek Pavel 1977 78 17. 134
43 . 00:32:49 Šrain Václav 1992 BK Ťuťík 74 13. 148
44 . 00:32:50 Pech Roman 1962 Ski Šumava 72 4. 185
45 . 00:33:05 Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram 70 14. 144
46 . 00:33:39 Vobr Jan 1996 Drásov 68 15. 140
47 . 00:33:48 Peták Jakub 1989 Holšiny 66 16. 137
48 . 00:33:53 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 64 8. 168
50 . 00:34:12 Fortelka Jiří 1982 Příbram 60 20. 125
51 . 00:34:15 Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 58 17. 134
52 . 00:34:23 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 56 9. 164
53 . 00:34:26 Kopáček Jiří 1993 Drásov 54 18. 131
54 . 00:34:30 Kašpar Michal 1990 Černín 52 19. 128
55 . 00:34:31 Pech Luboš 1974 Bohutín 50 21. 122
56 . 00:34:37 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 48 20. 125
58 . 00:34:48 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 44 10. 160
59 . 00:34:48 Schejbal Václav 1976 42 23. 116
60 . 00:35:00 Vašíček Milan 1980 Příbram 40 24. 113
61 . 00:35:16 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 39 11. 156
62 . 00:35:30 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 38 12. 152
64 . 00:35:58 Nekolný Karel 1976 Příbram 36 25. 110
65 . 00:36:24 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 35 22. 119
66 . 00:36:45 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 34 5. 180
67 . 00:37:41 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 33 13. 148
70 . 00:39:25 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 30 15. 140
71 . 00:40:02 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 29 1. 200
72 . 00:40:37 Malina Jiří 1965 Praha dcm 28 16. 137
73 . 00:40:41 Svoboda Jan 1943 Příbram 27 1. 200
74 . 00:41:37 Magera Petr 1966 Příbram 26 17. 134
75 . 00:43:05 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 25 6. 176
77 . 00:43:57 Švagr Rostislav 1973 Dobříš 23 18. 131
78 . 00:47:52 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 22 7. 172
79 . 00:50:24 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 21 2. 195
80 . 01:03:34 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 20 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Muži, ženy celkově, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: