Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.11.2023 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:24:54 Burian Michal 1994 Vyběhej se 200 1. 200
2 . 00:27:09 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 195 2. 195
3 . 00:28:01 Karas Stanislav 1998 Příbram 190 3. 190
4 . 00:28:27 Hostička Jan 1979 Příbram 185 1. 200
5 . 00:28:36 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6 . 00:28:49 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 4. 185
7 . 00:29:02 Větrovský Jan 1999 172 5. 180
8 . 00:29:08 Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram 168 1. 200
9 . 00:29:19 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 2. 195
10 . 00:29:29 Pergler Lukáš 1992 Komárov 160 6. 176
11 . 00:29:37 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 156 7. 172
12 . 00:30:16 Kolátor Matyáš 1999 Bizoni 152 8. 168
13 . 00:30:24 Malina Petr 1969 Borek 148 2. 195
14 . 00:30:26 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 9. 164
15 . 00:30:57 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 140 3. 190
16 . 00:31:12 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 137 10. 160
17 . 00:31:20 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 134 11. 156
18 . 00:31:21 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 131 3. 190
19 . 00:31:26 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 4. 185
20 . 00:31:32 Hanžl Jiří 1990 Neumětely 125 12. 152
21 . 00:31:40 Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun 122 5. 180
22 . 00:31:47 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 119 6. 176
23 . 00:31:53 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 116 13. 148
24 . 00:31:58 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 113 4. 185
25 . 00:32:00 Turčiačík Jakub 1985 110 14. 144
26 . 00:32:14 Lašhovička Martin 1977 MarBull 108 7. 172
27 . 00:32:14 Stibor Jan 1989 Jesenice 106 15. 140
28 . 00:32:16 Frühauf František 1975 Ohrazenice 104 8. 168
29 . 00:32:37 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 102 9. 164
30 . 00:32:39 Zeman Zbyšek 1969 TK Slavie Plzeň 100 5. 180
31 . 00:32:49 Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda 98 16. 137
32 . 00:32:53 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 96 10. 160
33 . 00:33:15 Mareček Petr 1980 Air Ship Club 94 11. 156
34 . 00:33:28 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 92 17. 134
35 . 00:33:40 Vitásek Josef 1958 Buková 90 1. 200
36 . 00:34:02 Raboch Ivan 1966 Žebrák 88 6. 176
37 . 00:34:48 Turek Jiří 1962 Chaloupky 86 2. 195
38 . 00:34:49 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 12. 152
39 . 00:34:53 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 82 7. 172
40 . 00:35:22 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 80 8. 168
41 . 00:35:35 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 78 9. 164
42 . 00:35:49 Skopalík Jaromír 1963 Running Ďáblice / Praha 76 3. 190
43 . 00:36:00 Bárta Tomáš 1974 Cerhovice 74 13. 148
44 . 00:36:09 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 72 18. 131
45 . 00:36:12 Švaček Stanislav 1993 Rozběháme Beroun 70 19. 128
46 . 00:36:12 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 68 14. 144
47 . 00:36:13 Kašpar Michal 1990 Černín 66 20. 125
48 . 00:36:26 Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště 64 15. 140
49 . 00:36:42 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 62 10. 160
50 . 00:36:49 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 60 16. 137
51 . 00:37:07 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 58 11. 156
52 . 00:37:26 Schejbal Václav 1976 56 17. 134
53 . 00:37:54 Nekolný Karel 1976 Příbram 54 18. 131
54 . 00:38:03 Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 52 12. 152
55 . 00:38:57 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 50 4. 185
56 . 00:40:54 Butovič Jakub 1986 Beroun 48 21. 122
57 . 00:41:12 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 46 13. 148
58 . 00:44:18 Číp Jan 2003 44 22. 119
59 . 00:44:20 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 42 14. 144
60 . 00:46:24 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 40 5. 180
61 . 00:47:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 39 15. 140
62 . 00:50:50 Leitner Josef 1969 Příbram 38 16. 137
63 . 00:54:22 Strejček Jiří 1983 Rysy 37 19. 128
64 . 00:18:14 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 36 1. 200
65 . 00:22:35 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 35 2. 195
66 . 00:24:54 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 34 3. 190
67 . 00:29:06 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 33 1. 200
68 . 00:37:58 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 32 2. 195
69 . 00:39:48 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 31 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Muži, ženy, 14-15 let, 12-13 let, dorost celkově, kategorie, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: