Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.2.2023 - S čelovkou Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:25:59 Palková Veronika 1982 200 1. 200
2 . 00:28:05 Zemanová Lucie 2005 195 1. 200
3 . 00:28:30 Křečková Naděžda 2004 Spartak Hořovice 190 2. 195
4 . 00:29:05 Kadaňková Michaela 1985 185 2. 195
5 . 00:30:02 Stibalová Petra 1976 Broumy 180 1. 200
6 . 00:31:01 Koňaříková Zdeňka 1976 176 2. 195
7 . 00:31:21 Kutíková Alena 1984 172 3. 190
8 . 00:31:29 Koutná Eva 1978 TT Příbram 168 3. 190
9 . 00:31:45 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 164 4. 185
10 . 00:32:05 Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 160 1. 200
11 . 00:32:19 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 156 2. 195
12 . 00:33:40 Kalašová Karolína 1992 152 3. 190
13 . 00:33:48 Polášková Petra 1993 Komárov 148 4. 185
15 . 00:34:02 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 140 5. 180
16 . 00:34:17 Pertlová Martina 1974 Beroun 137 6. 176
17 . 00:34:28 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 134 7. 172
18 . 00:34:48 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 131 8. 168
19 . 00:35:03 Flachsová Šárka 1980 Příbram 128 5. 180
20 . 00:35:24 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 125 6. 176
21 . 00:35:48 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 122 1. 200
22 . 00:36:13 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 119 5. 180
23 . 00:36:33 Linková Hana 1972 116 9. 164
24 . 00:36:53 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 113 10. 160
25 . 00:37:15 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 110 11. 156
26 . 00:37:23 Žížalová Denisa 1979 Beroun 108 7. 172
27 . 00:37:25 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 106 12. 152
28 . 00:37:53 Rešlová Libuše 1974 Újezd 104 13. 148
30 . 00:38:13 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 100 6. 176
31 . 00:38:17 Kárová Iveta 1977 Maratonci 98 14. 144
32 . 00:38:43 Pastuchová Jana 1979 Hořovice 96 8. 168
33 . 00:39:15 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 94 9. 164
34 . 00:39:33 Prunerová Eva 1979 --- 92 10. 160
35 . 00:40:17 Kvackova Adéla 1987 Komárov 90 11. 156
36 . 00:47:02 Koucká Kateřina 1987 88 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: