Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.2.2023 - S čelovkou Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:21:42 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 00:23:40 Hostička Jan 1979 Příbram 195 1. 200
3 . 00:23:48 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 190 2. 195
4 . 00:23:54 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5 . 00:24:10 Nový Matěj 2000 TOP4RUNNING 180 3. 190
6 . 00:25:31 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 176 3. 190
7 . 00:26:08 Málek Luděk 1969 Veltrusy 172 1. 200
8 . 00:26:30 Madron Miloš 1975 Rozběháme Česko 168 4. 185
9 . 00:26:44 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 164 5. 180
10 . 00:26:54 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 160 6. 176
11 . 00:26:58 Zadražil Michal 1979 Hořovice 156 7. 172
12 . 00:26:58 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 152 4. 185
13 . 00:27:09 Fortelka Jiří 1982 Příbram 148 8. 168
14 . 00:27:14 Hromádka Ondřej 1980 D5 144 9. 164
15 . 00:27:20 Pavlík Martin 1978 Krnov 140 10. 160
16 . 00:27:25 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 137 11. 156
17 . 00:27:38 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 134 5. 180
18 . 00:27:47 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 131 2. 195
19 . 00:27:59 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 128 12. 152
20 . 00:28:09 Brambora Karel 1977 Králův Dvůr 125 13. 148
21 . 00:28:09 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 122 14. 144
22 . 00:28:25 Šenolt Ladislav 1976 119 15. 140
23 . 00:28:34 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 116 3. 190
24 . 00:28:50 Turčiačík Jakub 1985 113 6. 176
25 . 00:28:54 Frühauf František 1975 Ohrazenice 110 16. 137
27 . 00:29:04 Charvát Jan 1998 Zaječov 106 8. 168
28 . 00:29:18 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29 . 00:29:21 Kotlář Pavel 1977 Zvíkovecké běhny 102 17. 134
30 . 00:29:30 Flachs Michal 1987 Podlesí 100 9. 164
31 . 00:29:45 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 98 10. 160
32 . 00:29:49 Turek Jiří 1962 Chaloupky 96 2. 195
33 . 00:29:51 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 94 11. 156
35 . 00:30:10 Koutný Roman 2003 TT Příbram 90 13. 148
36 . 00:30:10 Vobr Jan 1996 Drásov 88 14. 144
37 . 00:30:39 Batulka Martin 1975 PunkTrail 86 18. 131
38 . 00:30:39 Schejbal Václav 1976 84 19. 128
39 . 00:30:40 Turcanu Ion 1980 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 82 20. 125
40 . 00:30:54 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 80 4. 185
41 . 00:31:00 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 78 5. 180
42 . 00:31:08 Tušinovský Jan 1973 Králův Dvůr 76 6. 176
43 . 00:31:20 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 74 21. 122
44 . 00:31:38 Frank Martin 1979 Trnava 72 22. 119
45 . 00:31:43 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 70 23. 116
46 . 00:31:51 Chudo Martin 1977 68 24. 113
47 . 00:32:01 Kopáček Jiří 1993 Drásov 66 15. 140
48 . 00:32:17 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 64 25. 110
49 . 00:33:12 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 62 26. 108
50 . 00:33:22 Beran Luboš 1975 60 27. 106
51 . 00:33:28 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 58 7. 172
52 . 00:34:09 Bauer Martin 1977 Chlustina 56 28. 104
53 . 00:34:16 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 54 8. 168
54 . 00:34:43 Mašek David 1978 52 29. 102
55 . 00:34:52 Mígl Michal 1973 TT Příbram 50 9. 164
56 . 00:35:01 Hoke Milan 1961 Atletika Benešov 48 3. 190
57 . 00:35:10 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 46 10. 160
58 . 00:35:20 Šedivý Kamil 1984 44 16. 137
59 . 00:36:03 Pastucha Milan 1973 Hořovice 42 11. 156
60 . 00:36:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 40 4. 185
61 . 00:36:16 Bárta Tomáš 1974 Cerhovice 39 30. 100
62 . 00:36:38 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 38 17. 134
63 . 00:37:39 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 37 31. 98
64 . 00:37:47 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 36 5. 180
65 . 00:38:16 Kára Milan 1972 35 12. 152
66 . 00:39:15 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 34 13. 148
67 . 00:40:18 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 33 32. 96
68 . 00:42:06 Leitner Josef 1969 Příbram 32 14. 144
69 . 00:45:29 Kopecký Radek 1976 Křemen / Radětice 31 33. 94

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: