Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.3.2023 - Zimní běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:32:53 Burian Michal 1994 Vyběhej se 200 1. 200
2 . 00:35:33 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 195 2. 195
3 . 00:35:54 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 190 1. 200
4 . 00:36:23 Nový Matěj 2000 TOP4RUNNING 185 3. 190
5 . 00:36:58 Karas Stanislav 1998 Příbram 180 4. 185
6 . 00:37:31 Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram 176 1. 200
7 . 00:37:49 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 2. 195
8 . 00:37:52 Barcal Richard 1981 dos amigos 168 3. 190
9 . 00:38:26 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 5. 180
10 . 00:39:34 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 160 1. 200
11 . 00:40:00 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 4. 185
12 . 00:40:20 Matějka Josef 1977 152 5. 180
13 . 00:40:27 Pavlík Martin 1978 Krnov 148 6. 176
14 . 00:40:34 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 144 7. 172
15 . 00:40:45 Zadražil Michal 1979 Hořovice 140 8. 168
16 . 00:40:54 Fortelka Jiří 1982 Příbram 137 9. 164
17 . 00:40:58 Malina Petr 1969 Borek 134 2. 195
18 . 00:41:17 Průša Vít 1988 Vyběhej se 131 6. 176
19 . 00:41:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 128 3. 190
20 . 00:41:38 Frühauf František 1975 Ohrazenice 125 10. 160
21 . 00:41:58 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 122 4. 185
22 . 00:42:13 Brambora Karel 1977 Králův Dvůr 119 11. 156
23 . 00:42:44 Mařík Michal 1975 Praha 10 116 12. 152
24 . 00:42:47 Jilg Petr 1986 CAMINO 113 7. 172
25 . 00:42:49 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 110 5. 180
26 . 00:42:50 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 8. 168
27 . 00:43:07 Klimek Jan 1992 SDH Drásov 106 9. 164
28 . 00:43:13 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29 . 00:43:18 Kubík Jiří 1977 Černošice 102 13. 148
30 . 00:43:25 Pecka Luboš 1987 100 10. 160
31 . 00:44:04 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 98 2. 195
32 . 00:44:21 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 96 6. 176
33 . 00:44:48 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 94 11. 156
34 . 00:44:55 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 92 12. 152
35 . 00:45:42 Turek Jiří 1962 Chaloupky 90 3. 190
36 . 00:45:46 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 88 14. 144
37 . 00:45:47 Myslivec Michal 1986 86 13. 148
38 . 00:45:50 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 84 7. 172
39 . 00:46:03 Batulka Martin 1975 PunkTrail 82 15. 140
40 . 00:46:19 Císař Jan 1990 SK Mirovice 80 14. 144
41 . 00:47:26 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 78 8. 168
42 . 00:47:32 Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 76 15. 140
43 . 00:48:15 Kopáček Jiří 1993 Drásov 74 16. 137
44 . 00:48:17 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 16. 137
45 . 00:49:00 Kašpar Michal 1990 Černín 70 17. 134
46 . 00:51:18 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 68 9. 164
47 . 00:51:43 Matějka Josef 2000 66 18. 131
48 . 00:52:12 Šleze Michal 1990 Příbram 64 19. 128
49 . 00:52:24 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 62 4. 185
50 . 00:52:44 Sulc Josef 1991 Praha 60 20. 125
51 . 00:55:00 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 58 10. 160
52 . 00:55:11 Svoboda Jan 1943 Příbram 56 1. 200
53 . 00:55:20 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 54 5. 180
54 . 01:01:10 Magera Petr 1966 Příbram 52 11. 156
55 . 01:08:31 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 50 1. 200
56 . 01:12:26 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 48 2. 195
57 . 01:13:39 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 46 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhů