Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2023 - Běh Bezděkovem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:34:53 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 200 1. 200
2 . 00:36:09 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 195 1. 200
3 . 00:36:49 Burian Tomáš 1998 Višňová 190 2. 195
4 . 00:36:51 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 185 3. 190
5 . 00:37:05 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 1. 200
6 . 00:38:32 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 176 2. 195
7 . 00:38:45 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 172 2. 195
8 . 00:39:20 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 168 3. 190
9 . 00:39:24 Malina Petr 1969 Borek 164 3. 190
10 . 00:39:25 Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě 160 4. 185
11 . 00:39:38 Zadražil Michal 1979 Hořovice 156 5. 180
12 . 00:39:42 Matějka Josef 1977 152 6. 176
13 . 00:39:51 Zemek Michal 1977 Příbram 148 7. 172
14 . 00:39:56 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 144 4. 185
15 . 00:40:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 5. 180
16 . 00:40:30 Frühauf František 1975 Ohrazenice 137 8. 168
17 . 00:40:38 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 134 4. 185
18 . 00:40:48 Jilg Petr 1986 CAMINO 131 5. 180
19 . 00:41:56 Matyáš Radek 1977 Háje 128 9. 164
20 . 00:42:08 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 125 10. 160
21 . 00:42:19 Blahovec Václav 1983 122 11. 156
22 . 00:42:20 Rataj Pavel 1969 Rokycany 119 6. 176
23 . 00:42:21 Bernášek Antonín 1979 116 12. 152
24 . 00:42:54 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 1. 200
25 . 00:43:15 Kopáček Jiří 1993 Drásov 110 6. 176
26 . 00:43:18 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 7. 172
27 . 00:43:31 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 106 8. 168
28 . 00:43:45 Flachs Michal 1987 Podlesí 104 7. 172
29 . 00:44:13 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 102 13. 148
30 . 00:44:34 Provazník Jan 1979 Bohutín 100 14. 144
31 . 00:44:49 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 98 15. 140
32 . 00:44:55 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 96 8. 168
33 . 00:45:25 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 94 9. 164
34 . 00:46:18 Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 92 9. 164
35 . 00:47:02 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 90 10. 160
36 . 00:47:06 Kozák Jan 1962 iThinkBeer 88 2. 195
37 . 00:47:23 Matějka Josef 2000 86 10. 160
38 . 00:48:03 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 84 11. 156
39 . 00:48:32 Nekolný Karel 1976 Příbram 82 16. 137
41 . 00:53:19 Svoboda Jan 1943 Příbram 78 1. 200
42 . 00:53:38 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 76 12. 152
43 . 01:03:41 Leitner Josef 1969 Příbram 74 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: