Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 31.3.2024 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:36:30 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2 . 00:37:39 Formánková Markéta 1990 Děkanka group 195 1. 200
3 . 00:38:23 Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno 190 2. 195
4 . 00:39:04 Karasová Anna 2006 Triatlon team Příbram 185 1. 200
5 . 00:40:29 Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB 180 2. 195
6 . 00:41:06 Šindelářová Blanka 1972 176 1. 200
7 . 00:42:48 Černá Lucie 1993 Tochovice 172 3. 190
8 . 00:43:23 Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko 168 4. 185
9 . 00:43:31 Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice 164 2. 195
10 . 00:43:44 Žižková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny 160 3. 190
11 . 00:43:59 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 156 4. 185
12 . 00:44:47 Rottová Kateřina 1976 152 2. 195
13 . 00:44:52 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 148 3. 190
14 . 00:45:00 Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B 144 5. 180
15 . 00:45:08 Nováková Eliška 2005 Brdoběžci 140 3. 190
16 . 00:45:30 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 137 5. 180
17 . 00:45:45 Linhová Michaela 1983 Jince 134 6. 176
18 . 00:45:49 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 131 1. 200
19 . 00:46:17 Dušková Jitka 1975 Tábor 128 4. 185
20 . 00:46:18 Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice 125 7. 172
21 . 00:46:43 Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 122 6. 176
22 . 00:47:17 Honzajková Kateřina 1985 119 8. 168
23 . 00:47:34 Salivarová Aneta 2004 Příbram 116 7. 172
24 . 00:47:48 Koutná Eva 1978 TT Příbram 113 5. 180
25 . 00:47:53 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 110 8. 168
26 . 00:47:54 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 108 9. 164
27 . 00:48:11 Kutíková Alena 1984 106 10. 160
30 . 00:49:37 Hoskovcova Radka 1988 Voděrádky 100 12. 152
31 . 00:49:44 Boukalová Naďa 1988 98 13. 148
32 . 00:50:12 Růžičková Jana 1969 Černín 96 3. 190
34 . 00:50:33 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 92 5. 180
35 . 00:50:46 Veselá Anita 1965 SDH Chloumek 90 6. 176
38 . 00:51:21 Flachsová Šárka 1980 Příbram 84 15. 140
39 . 00:51:25 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 82 6. 176
42 . 00:53:08 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 76 7. 172
43 . 00:53:21 Kulovaná Petra 1976 74 7. 172
44 . 00:53:28 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 72 17. 134
45 . 00:53:53 Pertlová Martina 1974 Beroun 70 8. 168
46 . 00:54:02 Patlejchová Hana 1980 Rožmitál pod Třemšínem 68 18. 131
47 . 00:54:10 Hartmanová Stanislava 1958 --- 66 1. 200
49 . 00:54:58 Žížalová Denisa 1979 Beroun 62 9. 164
51 . 00:55:32 Slámová Martina 1976 58 10. 160
52 . 00:55:51 Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK 56 12. 152
53 . 00:55:52 Linková Hana 1972 54 11. 156
55 . 00:56:27 Jeníčková Šárka 1982 50 19. 128
56 . 00:56:34 Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál 48 14. 144
57 . 00:58:12 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 46 8. 168
59 . 00:58:42 Sűssmilichová Šárka 1973 42 12. 152
62 . 01:00:50 Megyeri Marion 1983 38 20. 125
63 . 01:01:27 Svobodová Dana 1952 Příbram 37 2. 195
69 . 01:10:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 31 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.