Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Ráno zataženo, později polojasno/slunečno, silnější nárazový vítr, suchá trasa. Dole 25 stupňú Celsia.

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:15 Palková Veronika 1982 200 1. 200
2. 00:31:19 Šindelářová Blanka 1972 195 1. 200
3. 00:32:53 Kadaňková Michaela 1985 190 2. 195
4. 00:33:14 Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko 185 1. 200
5. 00:35:08 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:35:24 Linhová Michaela 1983 Jince 176 3. 190
7. 00:36:19 Kutíková Alena 1984 172 4. 185
8. 00:36:32 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 168 5. 180
9. 00:36:47 Stibalová Petra 1976 Broumy 164 2. 195
10. 00:37:01 Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 160 2. 195
11. 00:38:13 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 156 3. 190
12. 00:38:19 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 152 2. 195
13. 00:38:31 Hacaperková Eva 1986 Příbram 148 6. 176
14. 00:38:40 Mališová Karla 1960 USK Praha 144 3. 190
15. 00:38:47 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 140 7. 172
16. 00:38:52 Kafková Lucie 1982 Zdice 137 8. 168
17. 00:39:37 Jandečková Věra 1981 134 9. 164
18. 00:39:47 Flachsová Šárka 2002 Příbram 131 3. 190
19. 00:40:47 Růžičková Jana 1969 Černín 128 4. 185
20. 00:41:23 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 125 4. 185
21. 00:41:43 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 122 5. 180
22. 00:41:46 Pechová Jitka 1991 Žleby 119 4. 185
23. 00:41:54 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 116 5. 180
24. 00:41:59 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 113 6. 176
25. 00:42:04 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 110 6. 176
26. 00:42:42 Kárová Iveta 1977 Maratonci 108 7. 172
27. 00:43:42 Flachsová Šárka 1980 Příbram 106 10. 160
28. 00:43:56 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 104 1. 200
29. 00:44:45 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 102 8. 168
30. 00:45:01 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 100 5. 180
31. 00:45:47 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 98 11. 156
32. 00:46:36 Říhová Radka 1972 Soběhrdy 96 9. 164
34. 00:47:30 Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál 92 7. 172
35. 00:48:01 Popelková Jana 1991 Praha 90 8. 168
36. 00:48:29 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 88 7. 172
38. 00:50:06 Skalická Vlasta 1951 TaH Praha 84 2. 195
39. 00:50:20 Svobodová Dana 1952 Příbram 82 3. 190
40. 00:50:35 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 80 8. 168
41. 01:00:18 Bartošová Milada 1953 Příbram 78 4. 185
42. 01:00:32 Nováková Lenka 1975 76 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.