Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
7.10.2023 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:38:45 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
1.10.2023 | Hořovický cvoček | 12 | 00:50:28 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
19.6 km | 1:29:13 | Součet bodů: | 360 | 390 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:39:13 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
2.10.2022 | Hořovický cvoček | 12 | 00:51:00 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.8.2022 | Žebrácká 25 | 25 | 01:49:26 | 17. | 134 | 134 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:27:51 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
51.6 km | 3:47:30 | Součet bodů: | 655 | 737 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.11.2021 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:26:59 | 8. | 168 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
13.11.2021 | Svatojánská 20 | 18 | 01:08:51 | 11. | 156 | 5 | 6. | 176 | 5 | Celkové pořadí |
6.11.2021 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:28:38 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
9.10.2021 | Běh Bohutínem | 9.8 | 00:36:04 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 00:46:47 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:19:53 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:29:52 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:29:32 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.8.2021 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:33:39 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:33:59 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.8.2021 | Žebrácká 25 | 25 | 01:38:42 | 4. | 185 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
6.7.2021 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:26:06 | 7. | 172 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
26.6.2021 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:34:11 | 4. | 185 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:25:10 | 15. | 140 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:28:08 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.5.2021 | Běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:25:42 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 01:47:15 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:33:10 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
203 km | 13:12:38 | Součet bodů: | 2320 | 2425 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:36:02 | 12. | 152 | 152 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:28:55 | 20. | 125 | 125 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:31:09 | 10. | 160 | 160 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.9 km | 1:36:06 | Součet bodů: | 437 | 557 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:00 | 22. | 119 | 119 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:42:31 | 31. | 98 | 98 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
16 km | 1:15:31 | Součet bodů: | 217 | 340 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:20:15 | 60. | 40 | 10 | 33. | 94 | 10 | Celkové pořadí |
17.11.2018 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:30:07 | 26. | 108 | 108 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
13.10.2018 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:31:22 | 15. | 140 | 140 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
29.9.2018 | Běh města Příbrami | 10 | 00:43:12 | 28. | 104 | 104 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
8.9.2018 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:52:26 | 27. | 106 | 106 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 01:57:18 | 55. | 50 | 10 | 30. | 100 | 10 | Celkové pořadí |
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:05 | 38. | 84 | 84 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
9.6.2018 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:01 | 11. | 156 | 156 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:31:57 | 13. | 148 | 148 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
26.5.2018 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:34:11 | 17. | 134 | 134 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
20.5.2018 | Brdská 12 | 12 | 00:52:29 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
14.4.2018 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:36:25 | 17. | 134 | 134 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:40:11 | 56. | 48 | 10 | 34. | 92 | 10 | Celkové pořadí |
24.3.2018 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:32:41 | 19. | 128 | 128 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
20.1.2018 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:32:47 | 20. | 125 | 125 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:41:05 | 40. | 80 | 10 | 24. | 113 | 10 | Celkové pořadí |
160.5 km | 11:54:32 | Součet bodů: | 1567 | 1937 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.11.2017 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:20:52 | 77. | 23 | 10 | 35. | 90 | 10 | Celkové pořadí |
18.11.2017 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:30:04 | 21. | 122 | 122 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:32:31 | 28. | 104 | 104 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
14.10.2017 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:32:23 | 22. | 119 | 119 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
8.10.2017 | Hořovický cvoček | 12 | 00:56:46 | 20. | 125 | 125 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
13.8.2017 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:33:55 | 12. | 152 | 152 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:14 | 30. | 100 | 100 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
11.6.2017 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:33:04 | 19. | 128 | 128 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
3.6.2017 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:04 | 17. | 134 | 134 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
22.4.2017 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:36:13 | 21. | 122 | 122 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:41:02 | 55. | 50 | 10 | 30. | 100 | 10 | Celkové pořadí |
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:32:23 | 26. | 108 | 108 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:34:07 | 29. | 102 | 102 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:27 | 18. | 131 | 131 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
7.1.2017 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:45:11 | 36. | 88 | 10 | 15. | 140 | 10 | Celkové pořadí |
128.1 km | 09:41:16 | Součet bodů: | 1477 | 1962 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.3.2016 | Josefův běh v Cerhovicích | 7.2 | 00:33:12 | 26. | 108 | 108 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:43:00 | 54. | 52 | 52 | 29. | 102 | 102 | Celkové pořadí |
16.2 km | Součet bodů: | 160 | 246 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí mužů | Body | |||
1. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 1939 | |
2. | Pazdera Lukáš | Here To Win Team | 1482 | |
3. | Stibor Jan | Jesenice | 1388 | |
4. | Zadražil Michal | Hořovice | 1215 | |
5. | Burian Michal | Vyběhej se | 1190 | |
6. | Frühauf František | Ohrazenice | 1158 | |
7. | Kutnohorský Jan | Bojov | 1105 | |
8. | Skalička Petr | Lhota u Příbramě | 1078 | |
9. | Hrdlička Dušan | Praskolesy | 1048 | |
10. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 1037 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024