Brdský běžecký pohár

Fotky, videa, články o Brdském poháru 2024

Datum závodu Závod Počet odkazů na fotogalerie
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 3 - zobrazit
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 1 - zobrazit
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 4 - zobrazit
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 2 - zobrazit
17.3.2024 Maraton okolo Orlíku 5 - zobrazit
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 3 - zobrazit
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 1 - zobrazit
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 2 - zobrazit
CO JE NOVÉHO?

Fotky z Dražovky: od Petra Butzkeho, od Míry Sedláčka

výsledky MČR v půlmaratonu

Fotky z Litně: děti a mládež, hlavní závod, příprava závodu, běh o zdraví, záznam doběhu

Fotky od SK Březnice a video České televize z běhu Rožmitál - Březnice

POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

20.-26.4. do Konstantinových Lázní 6 denní ultra, přihlášky

27.4. - Běh na Veselý vrch, přihlášky

28.4. - Rokycanský krpály, přihlášky

11.5. - Zajíc cup v Bohutíně , přihlášky

8.6. - Tour de Brdy, Startovné do 30.4. za 300,- přihlášky

2.6. - Giro Pičín
3.8. - Obořišťský lachtan
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

Výše startovného1. 4. – 31. 5. 2024Od 1. 6. 2024 a na místě
Závod jednotlivců400 Kč500 Kč
Půlmaraton štafet 4x5km
*
1200 Kč1500 Kč
Firemní štafety1600 Kč2000 Kč
Závody dětízdarmazdarma
Fitness běh na 3,5kmzdarma100 Kč
* – Školní štafety mají startovné zdarma.

Jednotlivci/děti ¦ Přihláška štafety ¦ Fitness běh

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
POZVÁNKY POŘADATELŮ

Pozvánka na 20.4. do penzionu Nový Rybník

Detail

27.4. Běh na Veselý vrch

Detail

Pozvánka na 11.5. na Energon cup Dobříš

Detail

19.5. v Bohutíně

Detail

26.5. v Zahořanech

Detail

11.5. Běh Vrané - Zvole

Detail

30.6. Lochovice - Plešivec

Detail
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 49 letBody
1. Pejša Jan Smí být prázdné1492
2. Zadražil Michal Hořovice1234
3. Frühauf František Ohrazenice993
4. Skalička Petr Lhota u Příbramě934
5. Hršel Josef SK Mníšecký Expres821
6. Nademlejnský Petr Zdice820
7. Valek Marian KB Kapslovna770
8. Bělohlávek Karel Spartak Podluhy600
9. Mařík Michal Praha 10587
10. Hostička Jan Příbram572
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.