Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Svatava Řechková (1967) - Oxygen Příbram

2024: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:59 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:45:49 18. 131 131 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:47:12 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
26.5 km 1:51:00 Součet bodů: 459 595

2023: Závodila v poháru 22 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:45 11. 156 5 1. 200 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 00:55:10 11. 156 5 1. 200 200 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:13 13. 148 5 1. 200 200 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:46:48 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:15:49 32. 96 5 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:22:44 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:01:33 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:23:35 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:44:14 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:58:14 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:38:23 6. 176 5 1. 200 200 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:45 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:44:45 1. 200 200 1. 200 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:29:10 2. 195 195 1. 200 5 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:50:15 5. 180 180 1. 200 5 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:36:47 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:52:20 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:37:44 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 25 25 02:22:54 5. 180 5 1. 200 5 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:48:54 6. 176 5 1. 200 5 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:43:22 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:49:28 14. 144 5 1. 200 200 Celkové pořadí
226.8 km 17:27:52 Součet bodů: 2330 2450

2022: Závodila v poháru 25 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:54 5. 180 180 1. 200 5 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:51:02 17. 134 5 1. 200 200 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:18:01 15. 140 5 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:23:10 7. 172 5 1. 200 200 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:05:27 11. 156 5 2. 195 5 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:23:10 14. 144 5 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:00:47 8. 168 5 1. 200 200 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:39:25 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:45:21 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:47:48 6. 176 176 2. 195 5 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:34:24 8. 168 5 2. 195 5 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:46:32 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:30:23 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:47:27 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:37:27 4. 185 185 1. 200 5 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 00:52:05 4. 185 185 1. 200 5 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:38:26 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 02:25:59 6. 176 176 1. 200 5 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:49:05 5. 180 180 1. 200 5 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:42:24 6. 176 176 1. 200 5 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:45:29 18. 131 5 1. 200 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:10 13. 148 5 1. 200 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:41 10. 160 5 1. 200 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:45:03 8. 168 5 1. 200 5 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:12 7. 172 5 1. 200 200 Celkové pořadí
251.1 km 19:34:52 Součet bodů: 2234 2465

2021: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:32:52 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 00:50:30 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:22 11. 156 5 1. 200 200 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:48:05 6. 176 176 3. 190 5 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:25:37 16. 137 5 2. 195 5 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:47:32 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:38:23 7. 172 5 1. 200 200 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:36:24 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:43:06 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:42:18 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:11 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:42:23 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:47:25 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:28:21 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:35:04 2. 195 195 1. 200 5 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:23 4. 185 185 1. 200 5 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:32:55 10. 160 5 1. 200 5 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:25:12 8. 168 5 4. 185 5 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:41:13 10. 160 5 2. 195 5 Celkové pořadí
193 km 14:42:16 Součet bodů: 2277 2435

2020: Závodila v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:22:55 14. 144 5 3. 190 5 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:46 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:47:39 8. 168 168 3. 190 5 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:37:40 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:56:06 13. 148 5 1. 200 200 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:43:11 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:43:29 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:17 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:47:25 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:42:13 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:30:21 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:35:37 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 02:22:45 15. 140 5 3. 190 5 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:40:05 12. 152 5 2. 195 5 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:32:06 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:44:07 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
173.4 km 14:13:42 Součet bodů: 2209 2420

2019: Závodila v poháru 25 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:35 5. 180 5 1. 200 5 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 00:51:15 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:17:14 9. 164 5 1. 200 200 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:34:48 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 00:59:41 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:23:08 8. 168 5 2. 195 5 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:46:24 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:37:14 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:58:10 7. 172 5 1. 200 200 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:43:26 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:43:58 5. 180 5 1. 200 200 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:03 6. 176 5 1. 200 200 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:43:44 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:35:25 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:40:26 3. 190 190 2. 195 5 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:28:38 4. 185 5 1. 200 5 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 8.2 00:36:30 2. 195 195 1. 200 5 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 25 25 02:13:26 3. 190 190 2. 195 5 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 110. 0 5 101. 0 5 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:42:28 5. 180 5 1. 200 5 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:39:09 5. 180 5 2. 195 5 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:16:22 8. 168 5 1. 200 5 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:18 4. 185 5 1. 200 5 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:34 3. 190 190 1. 200 5 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:45:55 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
252.7 km 18:56:51 Součet bodů: 2340 2465

2018: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 00:51:00 11. 156 10 1. 200 200 Celkové pořadí
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:40 8. 168 10 2. 195 10 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:16:47 9. 164 10 1. 200 200 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 7.6 00:35:24 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:58:38 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:23:42 12. 152 10 2. 195 10 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:47:19 8. 168 10 3. 190 10 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 01:00:00 8. 168 10 2. 195 10 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:43:44 6. 176 176 2. 195 10 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:31:56 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:41:52 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:37:49 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 25 25 02:13:47 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:38:47 2. 195 195 1. 200 10 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:16:39 8. 168 10 1. 200 200 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:42:26 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:38 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:13 7. 172 172 2. 195 10 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:44:35 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
191.4 km 13:48:56 Součet bodů: 2290 2470

2017: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 00:50:53 10. 160 10 1. 200 10 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:41 7. 172 10 1. 200 200 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:17:01 9. 164 10 1. 200 200 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:35:42 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 01:00:56 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:20:20 12. 152 10 2. 195 10 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:47 9. 164 10 1. 200 200 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:44:31 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:38:48 5. 180 180 2. 195 10 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:34:14 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
3.6.2017 Jinecký kros 5.7 00:28:01 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2017 Tuháčkův běh 8.2 00:36:13 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 25 25 02:13:53 7. 172 10 1. 200 10 Celkové pořadí
22.4.2017 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:39:34 5. 180 180 1. 200 10 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:42:41 6. 176 10 1. 200 10 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:16:37 5. 180 180 1. 200 10 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:34 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:34 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:33 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
200.1 km 14:32:33 Součet bodů: 2335 2470

2016: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:17:05 4. 185 10 1. 200 200 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:32:51 3. 190 190 2. 195 10 Celkové pořadí
9.10.2016 Hořovický cvoček 12 00:59:53 6. 176 10 2. 195 10 Celkové pořadí
8.10.2016 Běh Bohutínem 7.6 00:22:42 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:19:19 6. 176 10 1. 200 200 Celkové pořadí
17.9.2016 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:49:16 7. 172 10 2. 195 10 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:57:40 4. 185 10 1. 200 200 Celkové pořadí
28.8.2016 Eleven Karlštejnská 9 9 00:41:55 5. 180 10 1. 200 200 Celkové pořadí
18.6.2016 Příbramský 1/2 maraton 21.1 01:39:44 6. 176 10 2. 195 10 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:34:47 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:27:17 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:36:29 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 25 25 02:10:30 6. 176 10 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:37:35 2. 195 195 1. 200 10 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:15:53 2. 195 195 1. 200 10 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:41:50 3. 190 190 1. 200 10 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:34:07 2. 195 195 1. 200 10 Celkové pořadí
16.1.2016 Zímní běh Litní a zámeckým parkem 7 00:30:22 1. 200 200 1. 200 10 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:43:27 7. 172 10 1. 200 200 Celkové pořadí
203 km Součet bodů: 2030 2090

2015: Závodila v poháru 15 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodila v poháru 13 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Hartmanová Stanislava ---1000
2. Svobodová Dana Příbram985
3. Bartošová Milada Příbram770
4. Doubková Darina Doubek Team200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.