Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2024:

Záznamů: 1-100 z celkem 132   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1024 (0) 8
2. Kadaňková Michaela 1985 975 (0) 5
3. Hacaperková Eva 1986 Příbram948 (0) 6
4. Stibalová Petra 1976 Broumy927 (0) 5
5. Švagrová Kristýna 2000 Dobříš918 (0) 6
6. Treglerová Alice 1971 Funny Avocado848 (0) 5
7. Flachsová Šárka 1980 Příbram845 (0) 7
8. Turečková Jana 1968 TK Bohutín763 (0) 6
9. Fraňková Andrea 1989 Praha 6758 (0) 5
10. Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko731 (0) 6
11. Koňaříková Zdeňka 1976 688 (0) 4
12. Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team585 (0) 3
13. Růžičková Jana 1969 Černín564 (0) 4
14. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko538 (0) 3
15. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun526 (0) 4
16. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan521 (0) 4
17. Linhová Michaela 1983 Jince494 (0) 3
18. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun482 (0) 4
19. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram459 (0) 3
20. Kutíková Alena 1984 450 (0) 3
21. Svobodová Dana 1952 Příbram448 (0) 5
22. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák438 (0) 3
23. Hartmanová Stanislava 1958 ---432 (0) 5
24. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 425 (0) 4
25. Kubičková Eliška Anna 1966 CZ - SK Kotlářka Praha412 (0) 4
26. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák395 (0) 2
27. Žížalová Denisa 1979 Beroun387 (0) 4
28. Karasová Anna 2006 Triatlon team Příbram385 (0) 2
29. Černá Lucie 1993 Tochovice372 (0) 2
30. Šindelářová Blanka 1972 371 (0) 2
31. Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice340 (0) 2
32. Kárová Iveta 1977 Maratonci334 (0) 3
33. Třísková Katarina 1971 Praha 6324 (0) 2
34. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice320 (0) 2
35. Bartošová Milada 1953 Příbram313 (0) 4
36. Popelková Jana 1991 Praha312 (0) 3
37. Hasmanová Lenka 1981 Újezd306 (0) 3
38. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni305 (0) 2
39. Pertlová Martina 1974 Beroun302 (0) 3
40. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd300 (0) 3
41. Paulů Markéta 1976 Čepíci296 (0) 2
42. Šašková Lenka 1981 292 (0) 2
43. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník286 (0) 3
44. Samešová Jana 1984 Praha281 (0) 2
45. Vítková Anna 1996 Králův Dvůr277 (0) 2
46. Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál264 (0) 3
47. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy259 (0) 2
48. Boukalová Naďa 1988 254 (0) 2
49. Batulková Ivana 1983 ASK Dipoli232 (0) 2
50. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška204 (0) 2
51. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB200 (0) 1
52. Macečková Adéla 1993 KILPI racing team200 (0) 1
53. Nováková Natálie 1997 ASK Dipoli195 (0) 1
54. Hejdová Katarína 1977 Opavský sportovní klub195 (0) 1
55. Formánková Markéta 1990 Děkanka group195 (0) 1
56. Skalková Natálie 1988 Praha 5190 (0) 1
57. Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno190 (0) 1
58. Polášková Petra 1993 Komárov190 (0) 1
59. Grohová Lucie 1982 Author Team Stupno190 (0) 1
60. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun185 (0) 1
61. Sýkorová Alena 1980 Nýřany185 (0) 1
62. Bohušová Katarína 1993 Sporttatry185 (0) 1
63. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany180 (0) 1
64. Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB180 (0) 1
65. Kolářová Tereza 1995 Dlouhá Lhota180 (0) 1
66. Horelicová Lucie 1989 Běžím pro centrum Bazalka180 (0) 1
67. Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK178 (0) 2
68. Švaříčková Gabriela 1974 Č. B.176 (0) 1
69. Rozšafná Fialová Michaela 1992 Dobříš172 (0) 1
70. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk172 (0) 1
71. Káčerová Michaela 1983 Bratislava164 (0) 1
72. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák162 (0) 2
73. Bauerová Markéta 1980 Chlum160 (0) 1
74. Žižková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny160 (0) 1
75. Galuszková Lucie 1986 160 (0) 1
76. Borkovcová Martina 1993 160 (0) 1
77. Hořáková Jana 1982 Praha 1160 (0) 1
78. Linková Hana 1972 158 (0) 2
79. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice156 (0) 1
80. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun156 (0) 1
81. Rottová Kateřina 1976 152 (0) 1
82. Šturmová Jana 1981 Velosport Domažlice152 (0) 1
83. Jandová Daniela 1987 UTVS ČVUT152 (0) 1
84. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B148 (0) 1
85. Gajdošová Zuzana 1980 Prostě běž148 (0) 1
86. Berrouche Lenka 1980 USK PROVOD148 (0) 1
87. Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun144 (0) 1
88. Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B144 (0) 1
89. Králíčková Michala 1981 Novoveský Tatra club144 (0) 1
90. Dolejšová Irena 1981 Nižbor140 (0) 1
91. Nováková Eliška 2005 Brdoběžci140 (0) 1
92. Trávníčková Jitka 1978 Plzeň140 (0) 1
93. Zelenková Alice 1963 Kladno137 (0) 1
94. Brožová Michaela 1983 SOH Týček134 (0) 1
95. Hokrová Andrea 1979 ASK Dipoli131 (0) 1
96. Dušková Jitka 1975 Tábor128 (0) 1
97. Kubíková Míša 1968 TJ Sokol Touškov128 (0) 1
98. Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice125 (0) 1
99. Doubková Darina 1957 Doubek Team125 (0) 1
100. Hereinová Petra 1980 Radnické kecky TJ Sokol Radnice125 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 132   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.