Brdský běžecký pohár

Závodníci Brdského poháru 2024

Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 498   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 8 98 km /10:06:04 6:11 9.7 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 8 98 km /07:45:40 4:45 12.63 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 7 89 km /08:20:23 5:37 10.67 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 7 88 km /07:22:08 5:01 11.94 Účasti
Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 6 83 km /07:57:33 5:45 10.43 Účasti
Lisý Pavel 1994 Králův Dvůr 5 76 km /06:30:24 5:08 11.68 Účasti
Kubičková Eliška Anna 1966 CZ - SK Kotlářka Praha 4 65 km /08:48:57 8:08 7.37 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 3 61 km /04:13:56 4:10 14.41 Účasti
Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 7 56 km /04:48:16 5:09 11.66 Účasti
Flachsová Šárka 1980 Příbram 7 56 km /04:58:40 5:20 11.25 Účasti
Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 7 56 km /03:31:36 3:47 15.88 Účasti
Boukalová Naďa 1988 2 52 km /05:21:49 6:11 9.69 Účasti
Černá Lucie 1993 Tochovice 2 52 km /04:22:30 5:03 11.89 Účasti
Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 2 52 km /04:55:00 5:40 10.58 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 2 52 km /06:15:41 7:13 8.3 Účasti
Bernášek Antonín 1979 2 52 km /04:59:12 5:45 10.43 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 2 51 km /05:47:54 6:49 8.8 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 6 49 km /05:19:46 6:32 9.19 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 6 48 km /03:45:20 4:42 12.78 Účasti
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 6 48 km /03:57:41 4:57 12.12 Účasti
Ritsch Erik 1977 HS Brdy 2 48 km /03:59:34 4:59 12.02 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 6 48 km /04:10:12 5:13 11.51 Účasti
Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 6 48 km /04:14:24 5:18 11.32 Účasti
Frühauf František 1975 Ohrazenice 6 47 km /03:29:38 4:28 13.45 Účasti
Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě 6 47 km /03:35:00 4:34 13.12 Účasti
Stibor Jan 1989 Jesenice 6 47 km /03:18:08 4:13 14.23 Účasti
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 6 46 km /03:55:49 5:08 11.7 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 6 46 km /03:42:01 4:50 12.43 Účasti
Hacaperková Eva 1986 Příbram 6 46 km /03:45:16 4:54 12.25 Účasti
Turčiačík Jakub 1985 6 46 km /03:25:01 4:27 13.46 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 498   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

CO JE NOVÉHO?

Fotky z Dražovky: od Petra Butzkeho, od Míry Sedláčka

výsledky MČR v půlmaratonu

Fotky z Litně: děti a mládež, hlavní závod, příprava závodu, běh o zdraví, záznam doběhu

Fotky od SK Březnice a video České televize z běhu Rožmitál - Březnice

POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

20.-26.4. do Konstantinových Lázní 6 denní ultra, přihlášky

27.4. - Běh na Veselý vrch, přihlášky

28.4. - Rokycanský krpály, přihlášky

11.5. - Zajíc cup v Bohutíně , přihlášky

8.6. - Tour de Brdy, Startovné do 30.4. za 300,- přihlášky

2.6. - Giro Pičín
3.8. - Obořišťský lachtan
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

Výše startovného1. 4. – 31. 5. 2024Od 1. 6. 2024 a na místě
Závod jednotlivců400 Kč500 Kč
Půlmaraton štafet 4x5km
*
1200 Kč1500 Kč
Firemní štafety1600 Kč2000 Kč
Závody dětízdarmazdarma
Fitness běh na 3,5kmzdarma100 Kč
* – Školní štafety mají startovné zdarma.

Jednotlivci/děti ¦ Přihláška štafety ¦ Fitness běh

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.