Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Ivana Rosolová (1974) - TK Zdice

2024: Závodila v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:13 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:31:41 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:39:05 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:40:55 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:44:37 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:35 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:37:03 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
50.6 km 4:10:09 Součet bodů: 1124 1355

2023: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:49 16. 137 5 3. 190 190 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:49 18. 131 5 3. 190 190 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:33:32 15. 140 140 4. 185 185 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:23:39 15. 140 140 4. 185 185 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:47:17 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:40:56 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:37:59 14. 144 144 5. 180 5 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:47:55 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:31:38 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:38:23 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:45:06 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:49 14. 144 144 4. 185 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:37:21 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:31:45 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
102 km 8:07:58 Součet bodů: 1905 2310

2022: Závodila v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:38 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:50:30 15. 140 5 5. 180 5 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:47:23 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:23:28 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:06:33 14. 144 5 6. 176 5 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:23:40 17. 134 5 4. 185 185 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:30 11. 156 156 4. 185 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:41:21 12. 152 5 4. 185 5 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:37:45 16. 137 5 6. 176 5 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:47:39 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:31:37 11. 156 156 5. 180 5 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:38:28 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:39:18 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 01:02:12 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:43:23 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:16 22. 119 5 9. 164 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:23 15. 140 5 3. 190 190 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:09 15. 140 5 3. 190 190 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:40 8. 168 168 5. 180 5 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:31:24 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
179.8 km 13:41:17 Součet bodů: 2074 2340

2021: Závodila v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:24 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 00:53:27 13. 148 148 4. 185 185 Celkové pořadí
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:56 16. 137 137 4. 185 185 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:40:09 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:40:10 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:46:41 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:39:19 22. 119 5 4. 185 185 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:46:58 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:53:25 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:30:48 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:38:29 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:18 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:44:36 18. 131 131 4. 185 5 Celkové pořadí
111.1 km 8:42:40 Součet bodů: 1861 2265

2020: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:24:17 20. 125 5 4. 185 5 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:36:38 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:38:32 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:44:50 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:44:34 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:30:42 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:34 15. 140 140 4. 185 185 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:50:43 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:46:39 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:31:12 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:38:14 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 00:58:52 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:41:19 16. 137 5 4. 185 5 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:32:53 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
113.6 km 9:14:59 Součet bodů: 2041 2340

2019: Závodila v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:36:13 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 00:54:40 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:18:42 23. 116 116 6. 176 176 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:49:30 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:39:41 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:32:02 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:50:23 27. 106 106 6. 176 176 Celkové pořadí
64.4 km 4:41:11 Součet bodů: 1010 1277

2018: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 01:05:33 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:57:01 23. 116 116 11. 156 156 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 5.7 00:31:55 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:26 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
46.3 km 03:52:55 Součet bodů: 557 697

2017: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 00:53:59 17. 134 134 6. 176 176 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:18:16 17. 134 134 6. 176 176 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 01:10:02 14. 144 144 6. 176 176 Celkové pořadí
23.9.2017 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:59:34 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 01:08:22 24. 113 113 12. 152 152 Celkové pořadí
70.5 km 05:30:13 Součet bodů: 681 860

2016: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 00:58:18 19. 128 128 9. 164 164 Celkové pořadí
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:19:11 19. 128 128 9. 164 164 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:42:27 14. 144 144 6. 176 176 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:37 21. 122 122 10. 160 160 Celkové pořadí
41 km Součet bodů: 522 664

2015: Závodila v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů nad 80 letBody
1. Svoboda Jan Příbram2000
2. Kylián Zdeněk Plzeň395
3. Kněžourek Josef MK Žebrák195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.