Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Michal Zadražil (1979) - Hořovice

2024: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.5.2024 Brdská 25 25 02:11:53 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:44:08 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:33:30 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:27 13. 148 148 4. 185 185 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:33:41 15. 140 140 4. 185 185 Celkové pořadí
17.3.2024 Maraton okolo Orlíku 42.2 03:56:56 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:39:38 18. 131 131 5. 180 180 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:27:38 19. 128 128 5. 180 180 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:40:18 33. 94 94 9. 164 164 Celkové pořadí
123 km 10:18:09 Součet bodů: 1215 1600

2023: Závodil v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:29:30 23. 116 5 8. 168 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:19:29 21. 122 5 4. 185 185 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:31:26 19. 128 128 4. 185 185 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:42:48 20. 125 125 7. 172 172 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:28:03 19. 128 128 3. 190 190 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 00:54:27 15. 140 140 6. 176 176 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:39:38 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:54:18 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:05:18 25. 110 5 13. 148 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:30:27 27. 106 5 11. 156 5 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:48:10 14. 144 144 8. 168 168 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:35:22 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 25 25 02:17:35 14. 144 144 8. 168 168 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:32:50 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:25 48. 64 5 16. 137 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:54 23. 116 5 10. 160 5 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:34:36 27. 106 5 10. 160 5 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:40:45 15. 140 140 8. 168 5 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:26:58 11. 156 156 7. 172 172 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:41:33 33. 94 5 11. 156 5 Celkové pořadí
211.1 km 16:25:32 Součet bodů: 1698 2160

2022: Závodil v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:16:26 37. 86 5 11. 156 5 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:32:33 25. 110 5 9. 164 5 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:53:41 23. 116 5 8. 168 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:34:37 16. 137 137 7. 172 172 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:39:43 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:40:50 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
14.8.2022 Žebrácká 25 25 02:01:46 35. 90 5 17. 134 5 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:48:34 23. 116 5 12. 152 5 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:33:03 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 00:46:59 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:34:31 14. 144 144 4. 185 185 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 02:07:56 14. 144 144 4. 185 185 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:44:24 13. 148 148 6. 176 176 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:36:45 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:32:49 20. 125 5 8. 168 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:32:29 32. 96 5 13. 148 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:39:24 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:31:05 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:26:38 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
215.3 km 16:34:13 Součet bodů: 1844 2200

2021: Závodil v poháru 18 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:18:09 36. 88 5 15. 140 5 Celkové pořadí
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:31:59 15. 140 140 8. 168 168 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:41:49 16. 137 137 10. 160 160 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 00:55:22 16. 137 137 7. 172 172 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:44:03 21. 122 122 9. 164 164 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:31:34 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:34:11 16. 137 137 9. 164 164 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:40:18 20. 125 125 9. 164 164 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:39:40 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
15.8.2021 Žebrácká 25 25 02:02:42 30. 100 5 12. 152 5 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:13 47. 66 5 17. 134 5 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:47:54 15. 140 140 9. 164 164 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:26:48 25. 110 110 15. 140 5 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:33:46 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:34:13 22. 119 119 6. 176 176 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:48 25. 110 5 15. 140 5 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:09:38 48. 64 5 23. 116 5 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:38:25 28. 104 5 10. 160 160 Celkové pořadí
205.8 km 15:53:32 Součet bodů: 1625 2052

2020: Závodil v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:45:32 45. 70 5 15. 140 5 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:36:22 25. 110 110 11. 156 156 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:51:59 56. 48 5 18. 131 5 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:40:15 23. 116 116 8. 168 168 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:40:22 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
16.8.2020 Žebrácká 25 25 02:06:10 34. 92 92 13. 148 148 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:27:32 21. 122 122 6. 176 176 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:31:20 38. 84 84 11. 156 156 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:45:13 22. 119 119 6. 176 176 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:41:22 22. 119 119 8. 168 168 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:27:39 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 02:09:37 47. 66 5 18. 131 5 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:37:30 32. 96 96 8. 168 168 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:27:53 19. 128 128 9. 164 164 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:55 37. 86 86 13. 148 148 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:40:40 45. 70 5 15. 140 5 Celkové pořadí
174.9 km 14:00:21 Součet bodů: 1368 2006

2019: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:31:02 30. 100 100 8. 168 168 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:28:41 75. 25 25 22. 119 119 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:33:16 32. 96 96 9. 164 164 Celkové pořadí
20.10.2019 Marathon Praha – Dobříš 42.2 04:12:36 50. 60 60 23. 116 116 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 00:56:46 28. 104 104 8. 168 168 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:45:45 33. 94 94 9. 164 164 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:43:32 36. 88 88 17. 134 134 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:54:14 31. 98 98 10. 160 160 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:42:06 19. 128 128 5. 180 180 Celkové pořadí
11.8.2019 Žebrácká 25 25 02:05:48 58. 44 44 19. 128 128 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:34:20 27. 106 106 10. 160 160 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:19 26. 108 108 10. 160 160 Celkové pořadí
178.8 km 15:02:25 Součet bodů: 1051 1821

2018: Závodil v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:34:55 46. 68 68 21. 122 122 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 02:06:12 89. 11 11 46. 68 68 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:38:30 36. 88 88 15. 140 140 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:35:01 34. 92 92 16. 137 137 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:57 34. 92 92 14. 144 144 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:43:09 60. 40 40 29. 102 102 Celkové pořadí
64.6 km 05:13:44 Součet bodů: 391 713

2017: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.9.2017 Marathon Praha – Dobříš 42.2 04:34:25 29. 102 102 9. 164 164 Celkové pořadí
22.4.2017 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:40:19 52. 56 56 21. 122 122 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:35:10 40. 80 80 19. 128 128 Celkové pořadí
58.3 km 05:49:54 Součet bodů: 238 414

2016: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:36:43 49. 62 62 25. 110 110 Celkové pořadí
17.9.2016 1. český marathon Praha – Dobříš 42.2 04:38:17 37. 86 86 14. 144 144 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:41:42 72. 28 28 30. 100 100 Celkové pořadí
58.3 km Součet bodů: 176 354

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Hartmanová Stanislava ---1400
2. Svobodová Dana Příbram1180
3. Bartošová Milada Příbram770
4. Doubková Darina Doubek Team200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.