Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jiří Turek (1962) - Chaloupky

2024: Závodil v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:36:34 32. 96 96 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:23 28. 104 104 1. 200 200 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:37 27. 106 106 4. 185 185 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:42:51 27. 106 106 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:29:54 36. 88 88 3. 190 190 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:43:42 56. 48 48 5. 180 180 Celkové pořadí
45.8 km 3:42:01 Součet bodů: 548 1140

2023: Závodil v poháru 21 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:32:22 38. 84 5 2. 195 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:27:15 30. 100 100 1. 200 200 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:34:48 37. 86 5 2. 195 195 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:45:42 26. 108 108 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 00:58:47 21. 122 122 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:42:54 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:59:30 30. 100 100 3. 190 5 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:37:43 23. 116 116 2. 195 195 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:19:02 54. 52 5 7. 172 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:48 55. 50 5 7. 172 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:28:43 33. 94 94 4. 185 5 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:36:07 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:52:53 21. 122 122 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:38:34 31. 98 98 2. 195 195 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:35:41 35. 90 5 5. 180 5 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:43:56 68. 32 5 2. 195 195 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:02 36. 88 5 2. 195 195 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:39 30. 100 100 1. 200 200 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:45:42 35. 90 5 3. 190 5 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:29:49 32. 96 96 2. 195 5 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:48 66. 34 5 4. 185 5 Celkové pořadí
198.3 km 16:39:45 Součet bodů: 1327 2415

2022: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:33 24. 113 113 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:23:04 53. 54 5 2. 195 195 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:37:21 51. 58 5 3. 190 190 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:47:09 31. 98 98 3. 190 190 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:47:17 23. 116 116 3. 190 190 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:03:29 23. 116 116 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:48:23 50. 60 60 5. 180 5 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:30 50. 60 60 3. 190 190 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:40:52 35. 90 90 2. 195 195 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:45:23 30. 100 100 2. 195 195 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:47:46 23. 116 116 2. 195 195 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:51:56 34. 92 92 4. 185 5 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:20 20. 125 125 2. 195 195 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:29:15 26. 108 108 2. 195 195 Celkové pořadí
133.8 km 11:10:18 Součet bodů: 1204 2330

2021: Závodil v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:31:36 30. 100 100 7. 172 5 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:23:00 47. 66 5 13. 148 5 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:44:01 24. 113 113 4. 185 185 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 00:57:27 22. 119 119 6. 176 176 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:37:33 28. 104 104 9. 164 5 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:36:38 30. 100 100 5. 180 180 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:41:54 22. 119 119 3. 190 190 Celkové pořadí
15.8.2021 Žebrácká 25 25 02:12:58 45. 70 5 7. 172 172 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:34:45 71. 29 5 12. 152 5 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:42:43 26. 108 108 6. 176 176 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:49:21 18. 131 131 3. 190 190 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:27:53 36. 88 5 4. 185 185 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:35:02 27. 106 106 6. 176 176 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:43 27. 106 106 7. 172 5 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:32:19 32. 96 96 5. 180 180 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 12 12 00:57:57 29. 102 102 5. 180 180 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:40:33 39. 82 5 7. 172 172 Celkové pořadí
169.9 km 13:41:23 Součet bodů: 1329 2187

2020: Závodil v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:47:31 58. 44 5 10. 160 5 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:37:27 32. 96 96 5. 180 180 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:41:35 28. 104 104 5. 180 180 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:43:00 23. 116 116 4. 185 185 Celkové pořadí
16.8.2020 Žebrácká 25 25 02:17:13 60. 40 5 12. 152 5 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:28:49 28. 104 104 6. 176 176 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:09 51. 58 5 11. 156 5 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:45:26 24. 113 113 2. 195 195 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:42:21 27. 106 106 7. 172 172 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:27:45 20. 125 125 4. 185 185 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:34:45 28. 104 104 5. 180 180 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 00:54:08 19. 128 128 4. 185 185 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:37:15 31. 98 98 5. 180 180 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:28:13 22. 119 119 3. 190 190 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:14 31. 98 98 5. 180 180 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:41:06 48. 64 5 7. 172 5 Celkové pořadí
148.2 km 11:48:57 Součet bodů: 1331 2208

2019: Závodil v poháru 26 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:30:12 23. 116 116 4. 185 185 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:19:50 43. 74 5 5. 180 5 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:32:33 27. 106 106 6. 176 5 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:33:12 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 00:55:52 25. 110 110 3. 190 190 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:46:14 38. 84 5 5. 180 5 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:44:24 39. 82 5 8. 168 5 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:37:02 26. 108 108 2. 195 195 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:55:26 36. 88 5 6. 176 5 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:42:29 26. 108 108 5. 180 5 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:42:19 20. 125 125 3. 190 190 Celkové pořadí
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 6 00:28:30 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
11.8.2019 Žebrácká 25 25 02:15:41 82. 18 5 15. 140 5 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:52 63. 37 5 9. 164 5 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:43:26 29. 102 5 7. 172 5 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:35:15 22. 119 119 3. 190 190 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:52:13 53. 54 5 3. 190 190 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:28:05 27. 106 106 4. 185 185 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 12 00:58:11 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 111. 0 5 102. 0 5 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:43:39 84. 16 5 9. 164 5 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:37:52 28. 104 5 2. 195 195 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:34:29 28. 104 5 3. 190 190 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:16 33. 94 5 4. 185 5 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:50 24. 113 113 7. 172 5 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:43:38 37. 86 5 9. 164 5 Celkové pořadí
262.5 km 21:03:30 Součet bodů: 1509 2370

2018: Závodil v poháru 15 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:24:38 78. 22 10 12. 152 152 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:35:45 50. 60 60 7. 172 172 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 7.6 00:36:00 32. 96 96 6. 176 176 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 01:01:34 44. 72 72 7. 172 172 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:49:19 59. 42 42 7. 172 172 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 01:00:25 60. 40 40 13. 148 10 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 02:18:29 111. 0 10 17. 134 10 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:21 69. 31 31 9. 164 164 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:45:23 42. 76 76 8. 168 168 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:37:06 30. 100 100 8. 168 168 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:41:45 59. 42 42 10. 160 160 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:36:44 42. 76 76 8. 168 168 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:46:46 136. 0 10 16. 137 10 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:10 29. 102 102 5. 180 180 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:43:05 59. 42 42 9. 164 164 Celkové pořadí
168.7 km 14:07:30 Součet bodů: 809 2046

2017: Závodil v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:22:27 87. 13 10 14. 144 10 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:31:45 31. 98 98 7. 172 10 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:35:21 43. 74 10 5. 180 180 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:33:56 28. 104 104 5. 180 180 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 00:58:28 24. 113 113 5. 180 180 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:45:05 50. 60 10 9. 164 10 Celkové pořadí
23.9.2017 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:42:59 28. 104 104 2. 195 195 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:57:10 45. 70 10 9. 164 10 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:40:46 28. 104 104 2. 195 195 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:37:00 29. 102 102 6. 176 10 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:12 41. 78 10 9. 164 10 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:42:14 74. 26 10 6. 176 10 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:34:24 24. 113 113 5. 180 180 Celkové pořadí
3.6.2017 Jinecký kros 5.7 00:27:59 21. 122 122 4. 185 185 Celkové pořadí
22.4.2017 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:38:52 37. 86 86 5. 180 180 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:43:28 92. 8 10 15. 140 10 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:34:08 34. 92 92 4. 185 185 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:28 36. 88 88 4. 185 185 Celkové pořadí
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:19 25. 110 110 3. 190 190 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:45:44 42. 76 10 6. 176 176 Celkové pořadí
201.4 km 15:56:45 Součet bodů: 1316 2291

2016: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:37 27. 106 106 7. 172 172 Celkové pořadí
9.10.2016 Hořovický cvoček 12 00:59:34 29. 102 102 6. 176 176 Celkové pořadí
8.10.2016 Běh Bohutínem 7.6 00:35:12 24. 113 113 3. 190 190 Celkové pořadí
17.9.2016 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:52:28 48. 64 64 3. 190 190 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 01:02:49 62. 38 38 12. 152 152 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:38:07 25. 110 110 5. 180 180 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:35:44 26. 108 108 2. 195 195 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:28:06 27. 106 106 2. 195 195 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:35:44 52. 56 56 6. 176 176 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:46:32 122. 0 10 16. 137 10 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:36:48 41. 78 78 5. 180 180 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:44:37 74. 26 10 13. 148 10 Celkové pořadí
114.5 km Součet bodů: 901 1826

2015: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 13 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 55 letBody
1. Kaiserová Jiřina Příbram1636
2. Stibalová Petra Broumy990
3. Koňaříková Zdeňka 980
4. Treglerová Alice Funny Avocado960
5. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun704
6. Palková Miroslava Újezd Doubravan704
7. Žížalová Denisa Beroun668
8. Dlouhá Dana Maratonci Cerhovice 648
9. Šindelářová Blanka 600
10. Rosolová Ivana TK Zdice580
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.