Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Petra Stibalová (1976) - Broumy

2024: Závodila v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:47 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:46:03 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:38:03 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:34 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:37 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:06 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:45:13 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:30:58 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
58.7 km 4:46:21 Součet bodů: 1439 1585

2023: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:21 6. 176 5 1. 200 200 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 00:51:39 8. 168 5 2. 195 5 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:16:51 10. 160 5 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:22:20 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:02:42 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:44:48 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:42 6. 176 176 2. 195 5 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:17:25 14. 144 5 3. 190 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:23 5. 180 180 2. 195 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:30:07 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:45:37 22. 119 5 8. 168 5 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:53:42 6. 176 176 2. 195 5 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:39:00 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:14 6. 176 5 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:37 14. 144 5 5. 180 5 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:36:29 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:46:08 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:30:02 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:44:49 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
182.7 km 14:13:56 Součet bodů: 2219 2435

2022: Závodila v poháru 25 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:23 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:49:22 13. 148 5 3. 190 5 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:10 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:22:40 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:02:27 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:22:41 13. 148 5 3. 190 5 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:25 10. 160 5 3. 190 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:39:37 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:45:23 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:46:04 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
14.8.2022 Žebrácká 25 25 02:19:45 14. 144 5 7. 172 5 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:47 9. 164 5 3. 190 5 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:45:54 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:30:01 8. 168 5 3. 190 5 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:53:12 10. 160 5 4. 185 5 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:37:28 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 02:28:20 7. 172 5 2. 195 195 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:51:48 7. 172 5 4. 185 5 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:41:28 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:46:23 19. 128 5 8. 168 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:24 11. 156 5 2. 195 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:56 11. 156 5 2. 195 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:44:46 7. 172 5 3. 190 5 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:15 5. 180 180 3. 190 5 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:30:43 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
263.9 km 20:55:22 Součet bodů: 2241 2415

2021: Závodila v poháru 15 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:56 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 00:52:50 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:47:28 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:38:42 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:38:32 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:45:46 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
15.8.2021 Žebrácká 25 25 02:21:10 12. 152 152 4. 185 5 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:54 16. 137 5 3. 190 190 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:46:03 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:29:06 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:37:32 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:43 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:55 12. 152 5 2. 195 195 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:25:09 7. 172 172 3. 190 5 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:42:22 12. 152 5 3. 190 5 Celkové pořadí
160.9 km 13:27:08 Součet bodů: 2056 2350

2020: Závodila v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:24:37 23. 116 5 6. 176 176 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:41:37 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:47:21 17. 134 134 9. 164 164 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:48:11 12. 152 152 7. 172 172 Celkové pořadí
16.8.2020 Žebrácká 25 25 02:32:02 20. 125 125 9. 164 164 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:32:46 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:39:25 28. 104 5 11. 156 5 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:54:19 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:51:42 20. 125 125 8. 168 168 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:33:48 22. 119 119 11. 156 5 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:41:14 16. 137 137 6. 176 176 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 02:35:29 28. 104 5 12. 152 5 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:43:19 24. 113 5 12. 152 5 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:32:05 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:46 13. 148 148 6. 176 176 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:45:49 11. 156 156 4. 185 185 Celkové pořadí
161.2 km 14:38:30 Součet bodů: 1724 2119

2019: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:51 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 00:54:57 14. 144 144 7. 172 5 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:18:36 19. 128 5 7. 172 5 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:39:50 13. 148 148 6. 176 176 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 01:08:20 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:26:14 27. 106 5 13. 148 5 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 02:00:06 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:41:48 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:48:29 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 6 00:32:31 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:50 23. 116 5 6. 176 176 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:41:24 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 12 01:10:17 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:51:19 33. 94 5 16. 137 5 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:45:16 16. 137 137 9. 164 5 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:59 17. 134 5 5. 180 180 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:42:59 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:44:38 22. 119 5 10. 160 5 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:55:48 23. 116 5 7. 172 5 Celkové pořadí
180.6 km 14:55:12 Součet bodů: 1869 2228

2018: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:41:09 25. 110 110 9. 164 164 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:21:31 51. 58 58 19. 128 128 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:58:06 27. 106 106 9. 164 164 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:21:15 34. 92 92 11. 156 156 Celkové pořadí
32 km 02:22:01 Součet bodů: 366 612

2017: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:23:10 43. 74 74 15. 140 140 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:00:40 70. 30 30 31. 98 98 Celkové pořadí
17.5 km 01:23:50 Součet bodů: 104 238

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí juniorůBody
1. Rataj Vojtěch Rokycany1190
2. Urban Matyáš ASK Dipoli795
3. Bečvář Filip Biatlon Beroun785
4. Šimurda Matěj Střela Žebrák580
5. Hronza Štěpán 390
6. Hošek Ondřej Buková200
7. Černý Matěj SK Sporting Příbram200
8. Hanek Kryštof AC Moravská Slávia Brno200
9. Kohout Vojtěch Střela Žebrák195
10. Vavroušek Ondřej 190
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.