Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jiří Kopáček (1993) - Drásov

2024: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:39:55 31. 98 98 11. 156 156 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:49:48 25. 110 110 10. 160 160 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:41:48 21. 122 122 9. 164 164 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:38:08 39. 82 82 13. 148 148 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:47 42. 76 76 14. 144 144 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:48:01 110. 0 0 39. 82 82 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:41:27 51. 58 58 10. 160 160 Celkové pořadí
59 km 4:55:54 Součet bodů: 546 1014

2023: Závodil v poháru 15 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:26 53. 54 5 18. 131 5 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:47:18 44. 72 72 16. 137 137 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:43:15 25. 110 110 6. 176 176 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:37:27 83. 17 5 22. 119 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:30:19 39. 82 82 13. 148 148 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:50:06 27. 106 106 10. 160 160 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:52:26 19. 128 128 7. 172 172 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:38:10 30. 100 100 15. 140 140 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:40:14 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:35:34 33. 94 94 10. 160 160 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:18 71. 29 5 27. 106 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:39 35. 90 90 14. 144 144 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:24 38. 84 84 16. 137 137 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:48:15 43. 74 74 16. 137 137 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:32:01 47. 66 66 15. 140 140 Celkové pořadí
132 km 11:04:52 Součet bodů: 1155 1838

2022: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:47:28 42. 76 76 11. 156 156 Celkové pořadí
10 km 0:47:28 Součet bodů: 76 156

2021: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:51:13 58. 44 44 13. 148 148 Celkové pořadí
10 km 0:51:13 Součet bodů: 44 148

2020: Nezávodil v poháru

2019: Nezávodil v poháru

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí juniorekBody
1. Dardová Nikola Pětiboj Hořovice995
2. Karasová Anna Triatlon team Příbram600
3. Švihnosová Marie Střela Žebrák590
4. Nováková Eliška Brdoběžci390
5. Hůlová Barbora Sokol Jince Gymnastika195
6. Zemanová Lucie 195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.