Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: František Frühauf (1975) - Ohrazenice

2024: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:38:00 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:33:34 18. 131 131 8. 168 168 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:31:23 18. 131 131 7. 172 172 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:39 52. 56 56 20. 125 125 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:33:47 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:40:51 22. 119 119 6. 176 176 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:28:24 23. 116 116 7. 172 172 Celkové pořadí
55.5 km 4:07:38 Součet bodů: 846 1169

2023: Závodil v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:30:37 32. 96 5 12. 152 5 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:32:16 28. 104 5 8. 168 168 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:44:29 28. 104 5 12. 152 5 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:28:59 24. 113 113 7. 172 172 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:43:31 16. 137 137 8. 168 168 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 00:55:07 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:40:30 16. 137 137 8. 168 168 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:56:30 22. 119 119 10. 160 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:06 42. 76 5 18. 131 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:27:20 24. 113 5 8. 168 168 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:33:47 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:35:26 21. 122 122 7. 172 172 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 12 12 00:55:01 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:38:55 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:32:56 21. 122 122 9. 164 164 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:31 49. 62 5 17. 134 5 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:33:29 21. 122 122 7. 172 172 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:41:38 20. 125 125 10. 160 5 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:28:54 25. 110 5 16. 137 5 Celkové pořadí
157.9 km 12:13:02 Součet bodů: 1600 2101

2022: Závodil v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:34:13 38. 84 84 17. 134 134 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:45:19 23. 116 116 10. 160 160 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:45:29 21. 122 122 11. 156 156 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:41:55 20. 125 125 8. 168 168 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:41:11 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:39 45. 70 70 18. 131 131 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:41:58 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:28:24 21. 122 122 12. 152 152 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:34:45 20. 125 125 7. 172 172 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:35:54 18. 131 131 7. 172 172 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 00:55:16 17. 134 134 4. 185 185 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:30 59. 42 5 20. 125 5 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:29:27 28. 104 104 11. 156 156 Celkové pořadí
106.9 km 8:31:00 Součet bodů: 1454 1943

2021: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:35:39 30. 100 100 12. 152 152 Celkové pořadí
7.4 km 0:35:39 Součet bodů: 100 152

2020: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:48:03 63. 37 37 21. 122 122 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:33:13 59. 42 42 18. 131 131 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:35:30 33. 94 94 9. 164 164 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:30:44 37. 86 86 15. 140 140 Celkové pořadí
28.9 km 2:27:30 Součet bodů: 259 557

2019: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:36:48 51. 58 58 21. 122 122 Celkové pořadí
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 6 00:30:08 18. 131 131 8. 168 168 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:51 90. 10 10 19. 128 128 Celkové pořadí
19 km 1:43:47 Součet bodů: 199 418

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 49 letBody
1. Pejša Jan Smí být prázdné2082
2. Zadražil Michal Hořovice1600
3. Hršel Josef SK Mníšecký Expres1174
4. Frühauf František Ohrazenice1169
5. Skalička Petr Lhota u Příbramě1129
6. Valek Marian KB Kapslovna955
7. Nademlejnský Petr Zdice820
8. Plavec Hynek D.Dušníky808
9. Barcal Richard dos amigos755
10. Bělohlávek Karel Spartak Podluhy600
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.