Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Aleš Drechsler (1987) - Revize Rožmitál

2024: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.5.2024 Brdská 25 25 02:33:33 22. 119 119 5. 180 180 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:51:23 30. 100 100 12. 152 152 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:42:18 23. 116 116 10. 160 160 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:38:15 40. 80 80 14. 144 144 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:10 33. 94 94 12. 152 152 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:16 102. 0 0 34. 92 92 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:45:34 58. 44 44 12. 152 152 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:45:03 37. 86 86 18. 131 131 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:31:33 48. 64 64 19. 128 128 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:25 77. 23 23 34. 92 92 Celkové pořadí
99.5 km 8:55:30 Součet bodů: 726 1383

2023: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:15 51. 58 58 17. 134 134 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:47:34 31. 98 98 8. 168 168 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:50:22 57. 46 46 20. 125 125 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:46:18 34. 92 92 9. 164 164 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:54:40 35. 90 90 12. 152 152 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:58:58 141. 0 0 53. 54 54 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:47:32 42. 76 76 15. 140 140 Celkové pořadí
73.4 km 6:39:39 Součet bodů: 460 937

2022: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:49:20 100. 0 0 44. 72 72 Celkové pořadí
10 km 0:49:20 Součet bodů: 0 72

2021: Nezávodil v poháru

2020: Nezávodil v poháru

2019: Nezávodil v poháru

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1490
2. Drechsler Aleš Revize Rožmitál1383
3. Stibor Jan Jesenice1375
4. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda1134
5. Turčiačík Jakub 958
6. Franěk Ondřej Praha 6876
7. Kopáček Jiří Drásov858
8. Burian Michal Vyběhej se790
9. Zeman Zdeněk Blatná771
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun752
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.