Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Zdeněk Zeman (1993) - Blatná

2024: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:32 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:33:45 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6.2024 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:16 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:29:09 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:37:10 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:33 7. 172 172 6. 176 176 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:32:22 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:22:35 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
78.5 km 4:52:22 Součet bodů: 1557 1566

2023: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:30 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:28:09 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:59 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:33:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:38:59 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:28:06 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:07 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:03 10. 160 160 10. 160 160 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:21:42 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
71.2 km 4:23:33 Součet bodů: 1725 1730

2022: Závodil v poháru 18 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:59:12 5. 180 5 4. 185 5 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:34:35 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:34:52 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:42:44 3. 190 5 3. 190 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:28:08 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:33:38 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:56 2. 195 5 1. 200 200 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:19:07 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 00:37:40 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:28:09 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 01:40:41 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:35:48 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:30:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:48 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:33 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:26:03 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:32:02 1. 200 200 1. 200 5 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:21:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
195.3 km 11:49:47 Součet bodů: 2430 2430

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:35:33 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:13:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:20 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
36.6 km 2:14:51 Součet bodů: 580 585

2020: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:35:38 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:02 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
31.1 km 1:52:40 Součet bodů: 395 395

2019: Nezávodil v poháru

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Absolutní pořadí ženBody
1. Fraňková Andrea Praha 62146
2. Řechková Svatava Oxygen Příbram2086
3. Hacaperková Eva Příbram1962
4. Švagrová Kristýna Dobříš1921
5. Kadaňková Michaela 1760
6. Flachsová Šárka Příbram1686
7. Turečková Jana TK Bohutín1681
8. Kaiserová Jiřina Příbram1676
9. Stibalová Petra Broumy1439
10. Linhová Michaela Jince1421
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.