Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Zdeněk Zeman (1993) - Blatná

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:33 7. 172 172 6. 176 176 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:32:22 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:22:35 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
24.7 km 1:29:30 Součet bodů: 567 571

2023: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:30 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:28:09 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:59 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:33:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:38:59 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:28:06 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:07 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:03 10. 160 160 10. 160 160 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:21:42 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
71.2 km 4:23:33 Součet bodů: 1725 1730

2022: Závodil v poháru 18 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:59:12 5. 180 5 4. 185 5 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:34:35 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:34:52 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:42:44 3. 190 5 3. 190 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:28:08 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:33:38 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:56 2. 195 5 1. 200 200 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:19:07 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 00:37:40 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:28:09 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 01:40:41 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:35:48 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:30:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:48 3. 190 5 2. 195 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:33 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:26:03 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:32:02 1. 200 200 1. 200 5 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:21:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
195.3 km 11:49:47 Součet bodů: 2430 2430

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:35:33 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:13:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:20 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
36.6 km 2:14:51 Součet bodů: 580 585

2020: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:35:38 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:02 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
31.1 km 1:52:40 Součet bodů: 395 395

2019: Nezávodil v poháru

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí juniorekBody
1. Švihnosová Marie Střela Žebrák590
2. Karasová Anna Triatlon team Příbram400
3. Dardová Nikola Pětiboj Hořovice395
4. Nováková Eliška Brdoběžci190
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.