Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Jana Růžičková (1969) - Černín

2024: Závodila v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:40:47 19. 128 128 4. 185 185 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:50:34 16. 137 137 4. 185 185 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:33:21 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:42:21 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:50:12 32. 96 96 3. 190 190 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:40:49 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:48:52 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:49:27 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
62.3 km 5:56:23 Součet bodů: 1129 1530

2023: Závodila v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:36:07 18. 131 5 4. 185 185 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:18:11 21. 122 5 5. 180 5 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:24:18 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:03:01 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:40:10 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:22:05 17. 134 5 4. 185 185 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:49:24 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:32:37 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:40:41 13. 148 148 4. 185 185 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:42:34 15. 140 140 4. 185 185 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 12 12 01:07:18 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:48:07 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:51:08 32. 96 5 9. 164 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:39:26 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:42:06 15. 140 140 6. 176 5 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:53:00 14. 144 144 7. 172 5 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:51:38 20. 125 5 8. 168 5 Celkové pořadí
160 km 14:01:51 Součet bodů: 1827 2285

2022: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:08:57 20. 125 125 10. 160 5 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:25:29 24. 113 113 8. 168 168 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:44:23 22. 119 119 8. 168 168 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:51:03 14. 144 144 6. 176 176 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:51:21 12. 152 152 8. 168 168 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:35:00 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:42:44 17. 134 134 9. 164 164 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 01:00:07 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:58:27 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:47:30 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:51:56 39. 82 5 14. 144 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:41:01 31. 98 5 8. 168 168 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:51:13 23. 116 116 7. 172 172 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:39:25 17. 134 134 9. 164 164 Celkové pořadí
123.1 km 11:08:36 Součet bodů: 1583 2052

2021: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 00:57:32 19. 128 128 6. 176 176 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:44:11 24. 113 113 7. 172 172 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:49:52 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:51:29 19. 128 128 6. 176 176 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:42:21 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:38:13 23. 116 116 7. 172 172 Celkové pořadí
58.6 km 4:43:38 Součet bodů: 750 1044

2020: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:41:06 18. 131 131 8. 168 168 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:53:34 25. 110 110 7. 172 172 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:44:38 26. 108 108 11. 156 156 Celkové pořadí
23.4 km 2:19:18 Součet bodů: 349 496

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů nad 80 letBody
1. Svoboda Jan Příbram2000
2. Kylián Zdeněk Plzeň395
3. Kněžourek Josef MK Žebrák195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.