Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2023:

Záznamů: 1-100 z celkem 279   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2330 (50) 22
2. Stibalová Petra 1976 Broumy2219 (35) 19
3. Polášková Petra 1993 Komárov2199 (55) 23
4. Švagrová Kristýna 2000 Dobříš2146 (60) 24
5. Fraňková Andrea 1989 Praha 62084 (50) 22
6. Kutíková Alena 1984 2009 (15) 15
7. Hacaperková Eva 1986 Příbram1995 (5) 13
8. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1988 (55) 23
9. Koňaříková Zdeňka 1976 1977 (0) 12
10. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko1923 (0) 12
11. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice1905 (10) 14
12. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1833 (60) 24
13. Růžičková Jana 1969 Černín1827 (25) 17
14. Flachsová Šárka 1980 Příbram1748 (50) 22
15. Kadaňková Michaela 1985 1730 (0) 9
16. Hartmanová Stanislava 1958 ---1616 (20) 16
17. Zemanová Lucie 2005 1555 (0) 8
18. Svobodová Dana 1952 Příbram1495 (40) 20
19. Pertlová Martina 1974 Beroun1481 (0) 12
20. Žížalová Denisa 1979 Beroun1457 (10) 14
21. Linhová Michaela 1983 Jince1408 (0) 9
22. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1338 (0) 10
23. Bartošová Milada 1953 Příbram1312 (15) 15
24. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1259 (0) 12
25. Raschmanová Hana 1990 1227 (0) 10
26. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy1191 (0) 8
27. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák1125 (0) 6
28. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd959 (0) 8
29. Černá Lucie 1993 Tochovice955 (0) 5
30. Skalková Natálie 1988 Praha 5945 (0) 5
31. Linková Hana 1972 902 (0) 8
32. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram901 (0) 6
33. Landauerová Radka 1992 Příbram883 (0) 5
34. Koutná Eva 1978 TT Příbram808 (0) 5
35. Palková Veronika 1982 795 (0) 4
36. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha775 (0) 4
37. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan761 (0) 6
38. Kárová Iveta 1977 Maratonci741 (0) 7
39. Siebeltová Kateřina 1996 ASK Dipoli736 (0) 4
40. Větrovská Jitka 1993 VDN Promo702 (0) 4
41. Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko678 (0) 5
42. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák617 (0) 6
43. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun605 (0) 5
44. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
45. Ježková Jana 1988 Energon585 (0) 3
46. Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team560 (0) 5
47. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B552 (0) 3
48. Dušková Jitka 1975 Tábor526 (0) 3
49. Kafková Lucie 1982 Zdice469 (0) 3
50. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 457 (0) 4
51. Prunerová Eva 1979 ---452 (0) 4
52. Salivarová Aneta 2004 Příbram432 (0) 3
53. Vítková Anna 1996 Králův Dvůr419 (0) 4
54. Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4400 (0) 2
55. Slavíková Eva 1984 395 (0) 2
56. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha390 (0) 2
57. Šnebergerová Lucie 1983 Praha390 (0) 2
58. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice385 (0) 2
59. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni380 (0) 2
60. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno380 (0) 2
61. Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál366 (0) 4
62. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun360 (0) 3
63. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš356 (0) 2
64. Šašková Lenka 1981 354 (0) 3
65. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany348 (0) 2
66. Bauerová Markéta 1980 Chlum348 (0) 2
67. Klára Votápková 1980 Chaloupky344 (0) 2
68. Šindelářová Blanka 1972 337 (0) 2
69. Nováková Lenka 1975 325 (0) 3
70. Nováková Eliška 2005 Brdoběžci316 (0) 2
71. Leitnerová Tereza 1998 4Timing306 (0) 3
72. Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko295 (0) 2
73. Hasmanová Lenka 1981 Újezd294 (0) 3
74. Jandurová Iva 1985 za sebe281 (0) 2
75. Treglerová Alice 1971 Funny Avocado277 (0) 2
76. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň271 (0) 2
77. Starinčáková Michala 1989 265 (0) 2
78. Gregorová Daniela 1974 Komárov256 (0) 2
79. Samešová Jana 1984 Praha247 (0) 2
80. Charvátová Věra 1978 Kvaň238 (0) 2
81. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť229 (0) 2
82. Procházková Ivona 1975 Blatná223 (0) 2
83. Ronovská Jana 1966 Plzeň217 (0) 2
84. Veselá Anita 1965 SDH Chloumek216 (0) 2
85. Lišková Denisa 1989 215 (0) 2
86. Boukalová Jana 1987 sdh hlubyně203 (0) 2
87. Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
88. Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno200 (0) 1
89. Kahounová Viktorie 2005 SK Sporting Příbram200 (0) 1
90. Šatavová Lenka 1986 200 (0) 1
91. Krčilová Klára 1999 Mrač200 (0) 1
92. Rešlová Libuše 1974 Újezd196 (0) 2
93. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha195 (0) 1
94. Loškoski Alexandra 1994 Roudnice n/L195 (0) 1
95. Vojáková Jana 1994 Mílaři Domažlice195 (0) 1
96. Koukalova Adéla 1988 195 (0) 1
97. Drábeková Eva 1982 Sokol Nový Knín195 (0) 1
98. Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team195 (0) 1
99. Zábranská Ema 2005 Ask Dipoli195 (0) 1
100. Poborská Helena 1978 Kerteam190 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 279   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.