Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Michal Dražan (1981) - Žárovka Vranovice

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:42 18. 131 131 6. 176 176 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:30 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:27 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
25 km 1:37:39 Součet bodů: 468 571

2023: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:05 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:40:08 13. 148 148 4. 185 185 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:30:17 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:35:42 16. 137 137 4. 185 185 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:37:25 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
43.4 km 2:51:37 Součet bodů: 765 935

2022: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:30 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:30:06 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:59 16. 137 137 9. 164 164 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:21 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:23:56 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:25:52 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:30:53 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:32 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:12 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
79.5 km 5:24:21 Součet bodů: 1511 1689

2021: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:13 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:28:17 19. 128 128 8. 168 168 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:50 12. 152 152 6. 176 176 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:40:51 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:23:52 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:29:36 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:27 10. 160 160 8. 168 168 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 12 12 00:48:12 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:34:20 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
72.5 km 4:57:38 Součet bodů: 1468 1623

2020: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:41:23 26. 108 5 11. 156 5 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:32:48 11. 156 156 7. 172 172 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:36:23 13. 148 148 9. 164 164 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:37:55 8. 168 168 7. 172 172 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:25:18 13. 148 148 9. 164 164 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:52 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:40:40 9. 164 164 7. 172 172 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:37:34 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:25:36 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:31:04 9. 164 164 7. 172 172 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 00:49:46 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:35:08 16. 137 137 10. 160 160 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:24 20. 125 125 9. 164 164 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:38:38 35. 90 5 16. 137 5 Celkové pořadí
117.2 km 8:08:29 Součet bodů: 1856 2062

2019: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:34:27 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:25:27 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
26.8 km 1:59:54 Součet bodů: 296 344

2018: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:40:24 31. 98 98 15. 140 140 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:32:13 17. 134 134 10. 160 160 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:40:25 30. 100 100 17. 134 134 Celkové pořadí
37.7 km 02:53:02 Součet bodů: 332 434

2017: Nezávodil v poháru

2016: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.6.2016 Příbramský 1/2 maraton 21.1 01:34:09 21. 122 122 11. 156 156 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:38:38 37. 86 86 21. 122 122 Celkové pořadí
31.1 km Součet bodů: 208 278

2015: Závodil v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů nad 80 letBody
1. Svoboda Jan Příbram1000
2. Kylián Zdeněk Plzeň395
3. Kněžourek Josef MK Žebrák195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.