Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Kristýna Švagrová (2000) - Dobříš

2024: Závodila v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.5.2024 Brdská 25 25 02:37:53 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:52:46 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:42:02 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:28 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:46:43 21. 122 122 6. 176 176 Celkové pořadí
17.3.2024 Maraton okolo Orlíku 42.2 04:47:32 15. 140 140 3. 190 190 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:46:22 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:31:12 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:47:16 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
127.1 km 12:10:14 Součet bodů: 1414 1711

2023: Závodila v poháru 24 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:34:06 9. 164 5 4. 185 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 00:55:21 13. 148 5 4. 185 5 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:41 16. 137 5 7. 172 5 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:51:16 13. 148 5 5. 180 5 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:33:43 16. 137 5 5. 180 5 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:25:11 19. 128 5 4. 185 5 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:47:57 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:08:36 10. 160 5 4. 185 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:37:17 10. 160 5 2. 195 195 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:31:34 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:54:03 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:37:02 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:54:56 7. 172 172 4. 185 5 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:39:56 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 12 12 01:04:06 6. 176 176 3. 190 5 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:49:57 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:43:46 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:51 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:22 20. 125 5 7. 172 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:12 11. 156 5 7. 172 5 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:38:45 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:48:19 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:32:05 10. 160 5 1. 200 200 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:50:48 16. 137 5 5. 180 5 Celkové pořadí
221.6 km 17:57:50 Součet bodů: 2146 2390

2022: Nezávodila v poháru

2021: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:46:36 21. 122 122 10. 160 160 Celkové pořadí
8.7 km 0:46:36 Součet bodů: 122 160

2020: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:45:07 28. 104 104 8. 168 168 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:50:34 36. 88 88 9. 164 164 Celkové pořadí
18 km 1:35:41 Součet bodů: 192 332

2019: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Juniorky
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:46:59 22. 119 119 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6 km 0:46:59 Součet bodů: 119 200

2018: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Juniorky
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:46:33 26. 108 108 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6 km 00:46:33 Součet bodů: 108 200

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 55 letBody
1. Kaiserová Jiřina Příbram1636
2. Stibalová Petra Broumy990
3. Koňaříková Zdeňka 980
4. Treglerová Alice Funny Avocado960
5. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun704
6. Palková Miroslava Újezd Doubravan704
7. Žížalová Denisa Beroun668
8. Dlouhá Dana Maratonci Cerhovice 648
9. Šindelářová Blanka 600
10. Rosolová Ivana TK Zdice580
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.